Hun aandenken zij tot zegen

graven joodse begraafplaats zandpad utrecht

Joodse begraafplaats Utrecht.Sinds 1940-1945 ontbreken meer dan 1200 grafstenen….

Utrecht: 11 personen, kinderen en personeel Centraal Israëlitisch Weeshuis.
De andere namen van kinderen en personeel staan in de lijst van 1091 personen.
bron: Crone, F. (2005). Voorbijgaand verblijf, Joodse Weeskinderen in Oorlogstijd. Amsterdam/Antwerpen; de Prom.

Utrecht: 1091 personen, d.d. 16 juni 2007
bron: Digitaal Monument Joodse Gemeenschap in Nederland.

In 1954 werden Hoograven, Tuindorp, en Zuilen bij de Gemeente Utrecht gevoegd. De namen van deze 133 slachtoffers uit deze wijken staan onder de lijst van de 1091 slachtoffers.

Laatste update: 31 mei 2016

Arno Baruch Onbekend, 17 maart 1928 Midden-Europa 28 februari 1945
Alexander Engers Onbekend, 21 juni 1935 Sobibor, 16 april 1943
James Friedlander Onbekend, 7 sept. 1928 Midden-Europa, 30 juni 1944
Ingrid Gronowski Onbekend, 25 mei 1928 Sobibor, 5 maart 1943
Hannelore Hess Onbekend ,29 juni 1926 Sobibor, 5 maart 1943
Rosemie Hess Onbekend, 29 juni 1926 Sobibor 5 maart 1943
Levy Hofstede Onbekend, 22 oktober 1928 Sobibor, 9 juli 1943
Fritz Markowicz Onbekend, 21 november 1926 Sobibor, 28 mei 194
Peter Mühlrad Onbekend, 29 september 1926 Sobibor, 4 juni 1943
Heinz Sommerfeld Onbekend,1926 Auschwitz, na 28 september 1944
Evelyn Wagner Onbekend, 6 juni 1910 Sobibor, 5 maart 1943
Lea Abrahams Den Haag, 16 juni 1884 Auschwitz, 5 februari 1943
Louis Isidore Akker Rotterdam, 11 november 1910 Sakrau, 28 februari 1943
Helmuth Alexander Landau, 3 januari 1923 Dachau, 4 mei 1945
Hugo Alexander Landau, 17 november 1889 Auschwitz, Sterfdatum onbekend
Viola Alexander-Loewenstein Meimbressen, 21 juni 1900 Bergen-Belsen, Sterfdatum onbekend
Herman Andriesse Den Bosch, 28 oktober 1892 Bergen-Belsen, 24 februari 1945
Meijer Henri Andriesse Boxmeer, 12 augustus 1925 Sobibor, 4 juni 1943
Adolf Ardel Erfurt, 24 december 1893 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Henny Mirjam Aron Hamburg, 6 november 1922 Sobibor, 5 maart 1943
Ruth Berta Aron Stuttgart, 12 december 1930 Auschwitz, 7 juli 1944
Aron Aschenbrand Roth, 17 november 1870 Theresienstadt, 26 mei 1945
Julius Aschenbrand Frankfurt am Main, 29 april 1899 Midden-Europa, 28 februari 1945
Felix Ascher Frankfurt am Main, 30 juli 1895 Sobibor, 28 mei 1943
Moritz Ascher Frankfurt am Main, 6 januari 1902 Auschwitz, 28 februari 1943
Levie Baars Amsterdam, 6 november 1913 Sobibor, 9 april 1943
Abraham Bachra Amsterdam, 25 november 1891 Auschwitz, 11 februari 1944
Jeanne Marianna Bachra Amsterdam, 26 juli 1924 Auschwitz, 11 februari 1944
Simon Bachra Amsterdam, 8 mei 1918 Midden-Europa, 30 juni 1944
Kaatje Bachra-Berklou Amsterdam, 4 augustus 1889 Auschwitz, 11 februari 1944
Kurt Karl Bachrach Schwalenberg, 12 juli 1919 Midden-Europa, 30 april 1943
David Bamberg Amsterdam, 9 juli 1905 Auschwitz, 28 februari 1943
Joseph Bamberger Wiesenfeld, 14 september 1871 Auschwitz, 31 augustus 1942
Ernestine Bamberger-Stern Mainstockheim, 4 april 1883 Auschwitz, 31 augustus 1942
Felice Bär Eberbach, 10 april 1902 Auschwitz, 30 september 1942
Bernhard Baruch Essen-Steele, 1 november 1902 Auschwitz, 23 september 1942
Heinz Baruch Bernburg, 31 januari 1911 Sobibor, 21 mei 1943
Herbert Baruch Gleiwitz, 11 januari 1938 Sobibor, 21 mei 1943
Herman Baruch Bellingwolde, 18 juni 1883 Sobibor, 30 april 1943
Amanda Baruch-Blumenthal Pattensen, 17 oktober 1882 Sobibor, 30 april 1943
Erna Baruch-Katzenstein Vöhl, 2 maart 1882 Auschwitz, 23 augustus 1942
Charlotte Baruch-Nebel Rosdzin, 10 december 1915 Sobibor, 21 mei 1943
Jakob Baum Keulen, 26 februari 1904 Auschwitz, 30 september 1942
Martha Baum-Gans Utrecht, 4 oktober 1907 Auschwitz, 13 november 1942
Johanna Baum-Weidenbaum Vilich-Rheindorf, 1 november 1877 Auschwitz, 7 september 1942
Klaus Ulrich Beck Berlijn, 22 april 1920 Sobibor, 16 juli 1943
Kurt Abraham Beck Danzig, 2 maart 1890 Auschwitz, 27 augustus 1943
Daniel de Beer Noordbroek, 19 november 1909 Sobibor, 2 juli 1943
Helena Ganna de Beer Utrecht, 30 november 1921 Auschwitz, 30 september 1942
Rosa Willy de Beer Utrecht, 11 maart 1935 Sobibor, 2 juli 1943
Rudolf de Beer Utrecht, 29 augustus 1938 Sobibor, 2 juli 1943
Siemon de Beer Sappemeer, 31 juli 1883 Auschwitz, 27 augustus 1943
Dina de Beer-Jacobs Amsterdam, 27 juni 1912 Sobibor, 2 juli 1943
Rozette Rebekka de Beer-ter Berg Zuidbroek, 3 juni 1880 Auschwitz, 27 augustus 1943
Vera Bonnete Berberich Frankfurt am Main, 6 februari 1927 Auschwitz, 11 februari 1944
Laura Liesel Berberich-Löwe Peckelsheim, 14 oktober 1898 Auschwitz, 11 februari 1944
Emanuel Samuel Berkelo Groningen, 14 oktober 1904 Auschwitz, 30 september 1942
Jacques Emanuel Berkelo Utrecht, 2 december 1941 Auschwitz, 26 augustus 1942
Vogeltje Berkelo-Tokkie Rotterdam, 24 september 1908 Auschwitz, 26 augustus 1942
Alexander Louis Bernard Arnhem, 1 oktober 1918 Auschwitz, 28 februari 1943
David Bertenthal Altona, 10 april 1888 Sobibor, 23 juli 1943
Martha Bertenthal Kiel, 11 mei 1927 Sobibor, 23 juli 1943
Ruth Bertenthal Kiel, 7 augustus 1929 Sobibor, 23 juli 1943
Simon Bertenthal Kiel, 8 september 1924 Sobibor, 23 juli 1943
Sophie Bertenthal-Berghoff Altona, 4 juli 1890 Sobibor, 23 juli 1943
Maurits Beugeltas Amsterdam, 5 maart 1915 Auschwitz, 30 september 1942
Hedwig Beutler-Susskind Giessen, 24 februari 1911 Auschwitz, 19 september 1942
Karoline van Biema Hannover, 17 oktober 1881 Auschwitz, 31 augustus 1942
Rebecca Bing Den Haag, 8 september 1877 Sobibor, 23 april 1943
Gert Birnbaum Ortelsburg, 11 maart 1924 Midden-Europa, 7 april 1945
Aron Blaaser Amsterdam, 6 november 1889 Auschwitz, 1 augustus 1942
Marianne Helena Blazer Rotterdam, 21 augustus 1917 Auschwitz, 13 november 1942
Mosis Emanuel van Blijdenstijn Waardenburg, 13 augustus 1906 Sobibor, 14 mei 1943
Aaltje van Blijdestijn-Jacobs Sleen, 4 juni 1872 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Abraham Blitz Amsterdam, 18 juli 1880 Auschwitz, 31 augustus 1942
Emmanuel Blitz Utrecht, 12 december 1921 Midden-Europa, 31 augustus 1943
Isaac Blitz Utrecht, 18 augustus 1915 Auschwitz, 30 september 1942
Marcus Blitz Amsterdam, 22 oktober 1906 Sobibor, 9 juli 1943
Sol Blitz Utrecht, 26 april 1920 Midden-Europa, 31 maart 1944
Henriette Blitz-de Hond Amsterdam, 26 februari 1878 Auschwitz, 31 augustus 1942
Marianna Blitz-Oppenheimer Woerden, 31 januari 1912 Sobibor, 9 juli 1943
Nathan Bloch Heerenveen, 26 juli 1866 Auschwitz, 31 augustus 1942
Salomon Bloch Leeuwarden, 6 maart 1898 Sobibor, 30 april 1943
Josephina Bloch-de Beer Sappemeer, 14 oktober 1901 Sobibor, 30 april 1943
David Hartog Blok Medemblik, 28 augustus 1889 Sobibor, 2 juli 1943
Izaäk Philip Blok Medemblik, 20 oktober 1926 Sobibor, 2 juli 1943
Betje Blok-Witmond Monnickendam, 14 januari 1891 Sobibor, 2 juli 1943
Ludwig Otto Blumenthal Frankfurt am Main, 20 juli 1876 Theresienstadt, 18 november 1944
Elisabeth Isabella Boässon Middelburg, 6 mei 1917 Auschwitz, 29 augustus 1942
Lea Bobbe-Frank Nijmegen, 22 maart 1923 Sobibor, 9 juli 1943
Siegfried Bodenheimer Emmendingen, 28 mei 1868 Theresienstadt, 7 maart 1945
Isaac de Boer Amsterdam, 22 mei 1906 Auschwitz, 31 januari 1944
Josef Böhm Sieniawa, 17 juni 1889 Sobibor, 21 mei 1943
Manfred Böhm Duisburg, 3 februari 1927 Sobibor, 21 mei 1943
Chana Böhm-Stiefel Sieniawa, 2 april 1894 Sobibor, 21 mei 1943
David Bollegraf Utrecht, 21 maart 1924 Auschwitz, 30 september 1942
Wolf Bollegraf Winschoten, 2 november 1891 Midden-Europa, 31 maart 1944
Marion Evelyne Borchardt Den Haag, 1 maart 1937 Sobibor, 2 juli 1943
Renate Borghert Berlijn, 14 februari 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Leman Borstel Arnhem, 31 augustus 1895 Sobibor, 16 juli 1943
Lena Grietje Borstel-Cohen Amsterdam, 31 oktober 1902 Sobibor, 16 juli 1943
Alexander Bouman Vianen, 28 februari 1892 Auschwitz, 27 augustus 1943
Alida Bouman-Kool Amsterdam, 27 september 1893 Auschwitz, 13 september 1943
Abraham Boutelje Amsterdam, 3 juni 1905 Auschwitz, 22 mei 1944
Israel Abraham Boutelje Hilversum, 9 augustus 1900 Dachau, 19 januari 1945
Annaatje Bouwman Utrecht, 3 augustus 1902 Auschwitz, 5 februari 1943
Eléazar Bouwman Vianen, 25 november 1874 Sobibor, 14 mei 1943
Louis Bouwman Utrecht, 17 februari 1912 Sobibor, 9 juli 1943
Sientje Bouwman-de Vries Wijk bij Duurstede, 26 december 1873 Auschwitz, 5 februari 1943
Jansje Bouwman-Mozes Wageningen, 17 juli 1886 Sobibor, 14 mei 1943
Hermanus Mozes van Brakel Dordrecht, 5 oktober 1930 Auschwitz, 25 januari 1943
Mietje van Brakel Middelburg, 11 januari 1917 Auschwitz, 17 september 1943
Sallie van Brakel Middelburg, 30 juli 1887 Auschwitz, 26 oktober 1942
Hendrika van Brakel-Meijer Arnhem, 15 juli 1885 Sobibor, 28 mei 1943
Joseph de Brave Amsterdam, 11 september 1891 Auschwitz, 31 december 1944
Esther de Brave-Boot Amsterdam, 21 augustus 1896 Auschwitz, 8 oktober 1942
Max Michael Breslauer Leipzig, 15 maart 1936 Auschwitz, 21 oktober 1944
Stefan Breslauer Leipzig, 3 maart 1931 Auschwitz, 21 oktober 1944
Werner Rudolf Breslauer Leipzig, 4 juli 1902 Midden-Europa, 28 februari 1945
Bella Breslauer-Weihsmann Leipzig, 25 maart 1907 Auschwitz, 21 oktober 1944
Levi Brilleman Utrecht, 9 maart 1920 Auschwitz, 30 september 1942
Karl Werner Brinitzer Hannover, 6 december 1916 Auschwitz, 30 september 1942
Jeannetta Brouwer-Swaab Utrecht, 11 september 1875 Auschwitz, 31 augustus 1942
Leonhard Bruck Breslau, 10 augustus 1902 Auschwitz, 19 augustus 1942
Martha Alexandrine Brück-Mandowskij Breslau, 17 maart 1881 Sobibor, 2 juli 1943
Elsa Brüll Lichtenfels, 3 januari 1884 Auschwitz, 27 augustus 1943
Alice Brünell-Cahn Elberfeld, 31 juli 1875 Sobibor, 20 juli 1943
Sibylla Buschhoff Keulen, 1 augustus 1908 Midden-Europa, 30 september 1944
Rosalia Buschhoff-Vasen Neuss, 9 oktober 1879 Auschwitz, 22 mei 1944
Katharina Eleonora Buss-Blumenthal Berlijn, 14 oktober 1872 Auschwitz, 31 augustus 1942
Hannelore Cahn Wesseling, 31 mei 1935 Auschwitz, 25 oktober 1944
Josef Cahn Wesseling, 25 augustus 1925 Sterfplaats onbekend, 2 mei 1945
Kurt Cahn Wesseling, 10 april 1929 Midden-Europa, 28 februari 1945
Leo Cahn Hüttersdorf, 17 februari 1901 Sobibor, 16 juli 1943
Ruth Cahn Utrecht, 21 december 1941 Westerbork, 27 juni 1943
Selma Cahn-Löwenthal Hösbach, 16 april 1901 Sobibor, 16 juli 1943
Salomon Choczner Tarnow, 18 november 1868 Sobibor, 23 juli 1943
Dora Choczner-Pawlinger Krakau, 1 januari 1875 Sobibor, 23 juli 1943
Louis Clarenburg Utrecht, 31 januari 1861 Sobibor, 21 mei 1943
Abraham Coe Amsterdam, 12 maart 1896 Midden-Europa, 31 maart 1944
Isaac Louis Coe Amsterdam, 28 december 1923 Midden-Europa, 31 maart 1944
Theresia Elisabeth Coe Utrecht, 22 juli 1937 Auschwitz, 26 oktober 1942
Marianna Coe-Brilleslijper Amsterdam, 30 mei 1901 Auschwitz, 26 oktober 1942
Jeannette van Coeverden Utrecht, 21 juli 1931 Sobibor, 11 juni 1943
Mozes van Coeverden Coevorden, 25 maart 1903 Sobibor, 11 juni 1943
Susanna van Coeverden-Cohen Dinxperlo, 23 november 1908 Sobibor, 11 juni 1943
Abraham Cohen Leeuwarden, 5 april 1910 Auschwitz, 28 februari 1943
Abraham Joël Cohen Utrecht, 22 maart 1930 Auschwitz, 9 november 1942
Alexander Cohen Amsterdam, 3 juli 1892 Auschwitz, 22 oktober 1942
Emanuel Cohen Arnhem, 20 mei 1921 Midden-Europa, 31 maart 1944
Ernest Julius Cohen Amsterdam, 7 maart 1869 Auschwitz, 6 maart 1944
Eva Hanna Cohen Hamburg, 29 augustus 1933 Sobibor, 23 juli 1943
Hartog Cohen Amsterdam, 26 september 1862 Utrecht, 9 april 1942
Heinz Cohen Beverungen, 19 juli 1912 Sterfplaats onbekend, 4 mei 1945
Louis Bram Cohen Utrecht, 9 september 1924 Midden-Europa, 31 maart 1944
Martin Cohen Lamstedt, 31 oktober 1873 Auschwitz, 17 september 1943
Mendel Cohen Altona, 7 augustus 1902 Sobibor, 23 juli 1943
Philip Casper Cohen Utrecht, 27 januari 1907 Katowice, 30 maart 1945
Ruth Cohen Altona, 28 juni 1936 Sobibor, 23 juli 1943
Siegfried Cohen Beverungen, 25 juli 1906 Auschwitz, 30 september 1942
Yvonne Cohen Utrecht, 17 november 1939 Auschwitz, 9 november 1942
Elisabeth Cohen-Bloemendaal Utrecht, 22 februari 1911 Sobibor, 16 juli 1943
Sophia Regina Cohen-Cohen Borne, 11 juli 1901 Auschwitz, 9 november 1942
Hendrika Cohen-de Beer Sappemeer, 12 mei 1885 Sobibor, 26 maart 1943
Judith Cohen-Engelsman Utrecht, 24 december 1921 Sobibor, 21 mei 1943
Froukje Cohen-Hagens Het Bildt, 21 februari 1874 Auschwitz, 12 februari 1943
Rosa Cohen-Himmelstein Beverungen, 30 september 1871 Auschwitz, 17 september 1943
Sara Cohen-Knegje Amsterdam, 5 mei 1864 Auschwitz, 11 februari 1944
Liselotti Cohen-Meijer Zutphen, 22 mei 1917 Auschwitz, 26 maart 1944
Eugenie Cohen-Speier Holstein Keulen, 23 juli 1904 Sobibor, 23 juli 1943
Sophia Cohen-Spier Emmerich, 18 februari 1865 Auschwitz, 17 september 1943
Ester Cohensius-van der Hoeden Nijkerk, 31 januari 1914 Auschwitz, 3 september 1942
Esther Cosman-Snoek Amsterdam, 4 november 1892 Auschwitz, 15 december 1942
Bernard Coster Utrecht, 14 mei 1867 Sobibor, 9 april 1943
Louis Coster Utrecht, 20 juni 1911 Sobibor, 16 april 1943
Betje Coster-Clarenburg Utrecht, 20 december 1870 Sobibor, 9 april 1943
Hartog Courlander Amsterdam, 23 oktober 1875 Auschwitz, 11 december 1942
Alie Courlander-Norden Groningen, 7 september 1874 Auschwitz, 11 december 1942
Alida Suze Cozijn Zwolle, 5 maart 1911 Auschwitz, 13 november 1942
Esther Cozijn-Mozes Wageningen, 6 augustus 1882 Auschwitz, 13 november 1942
Andries Creveld Utrecht, 6 november 1891 Midden-Europa, 31 augustus 1943
Betje Creveld Utrecht, 25 april 1931 Auschwitz, 8 oktober 1942
Esther Rebecca Creveld Utrecht, 5 maart 1914 Auschwitz, 30 september 1942
Simon Creveld Utrecht, 29 november 1909 Auschwitz, 31 mei 1944
Henrietta Creveld-Keizer Amsterdam, 8 augustus 1913 Auschwitz, 28 januari 1944
Mietje Creveld-Levie Zuidland, 8 december 1890 Auschwitz, 8 oktober 1942
Annie Cyzner Amsterdam, 16 november 1934 Auschwitz, 25 oktober 1944
Simon Cyzner Amsterdam, 10 september 1929 Midden-Europa, 28 februari 1945
Doortje Cyzner-Polak Amsterdam, 18 september 1907 Auschwitz, 25 oktober 1944
Jecheskel Cyzner Onbekend, 17 maart 1902 11 november 1910 Midden-Europa 28-02-1945
Nico van Dam Tiel, 1 maart 1893 Auschwitz, november 1942
Nathaliena van Dam-Magnus Smilde, 1 november 1894 Auschwitz, 29 oktober 1942
Abraham Danielson Rotterdam, 20 februari 1911 Sobibor, 9 april 1943
Benjamin Danielson Rotterdam, 15 juli 1900 Sobibor, 16 april 1943
Celine Henriette Danielson Utrecht, 26 augustus 1913 Auschwitz, 13 november 1942
Louis Danielson Utrecht, 22 januari 1910 Midden-Europa, 31 maart 1944
Mietje Danielson Utrecht, 16 maart 1928 Sobibor, 16 april 1943
Jetje Danielson-Cohen Utrecht, 11 april 1905 Sobibor, 16 april 1943
Maria Anna Danielson-Os Den Bosch, 17 juli 1886 Auschwitz, 13 november 1942
Ludwig Dannheisser Essingen, 7 juni 1868 Auschwitz, 22 mei 1944
Johanna Dannheisser-Block Frankfurt am Main, 23 augustus 1879 Auschwitz, 22 mei 1944
Arnold Danziger Neustadt, 12 november 1859 Auschwitz, 26 januari 1943
Helmut Danziger Berlijn, 31 oktober 1922 Auschwitz, 19 augustus 1942
Sophia Dasberg Amsterdam, 26 oktober 1928 Sobibor, 21 mei 1943
Jetta Davids-Vleesblok Wildervank, 13 maart 1860 Sobibor, 13 maart 1943
Gerhard Dehn Danzig, 16 december 1904 Auschwitz, september 1942
Abraham van Delft Wildervank, 30 maart 1892 Auschwitz, 28 februari 1943
Julius van Delft Groningen, 24 juli 1921 Auschwitz, 28 februari 1944
Lazarus van Delft Groningen, 12 juni 1925 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Siegfried van Delft Groningen, 1 juli 1929 Auschwitz, 22 oktober 1942
Keetje van Delft-van Gelder Groningen, 23 februari 1891 Auschwitz, 22 oktober 1942
Grete Demant Schirwindt, 22 november 1897 Sobibor, 11 juni 1943
Arnold van Deuren Bomst, 23 juli 1876 Sobibor, 7 mei 1943
Gertrud van Deuren-Horrwitz Berlijn, 22 december 1891 Sobibor, 7 mei 1943
Alexander van Dijk Nijmegen, 22 januari 1916 Sobibor, 9 juli 1943
Ernst van Dijk Oss, 14 maart 1921 Sobibor, 21 mei 1943
Catharina Dikker-van Praag Antwerpen, 14 juli 1886 Sobibor, 7 mei 1943
Emanuel Dreifuss Schmieheim, 8 november 1882 Sobibor, 14 mei 1943
Hendrine Dreifuss-de Levie Jever, 18 juni 1889 Sobibor, 14 mei 1943
Alice Droller Mannheim, 28 juli 1907 Auschwitz, 30 september 1942
Julius Droller Kleinsteinach, 12 januari 1878 Auschwitz, 7 juli 1944
Oskar Droller Mannheim, 28 maart 1916 Auschwitz, 30 september 1942
Emma Droller-Simon Neuss, 16 juli 1884 Auschwitz, 7 juli 1944
Reijntje Margaretha van Duren-van Witsen Den Haag, 4 september 1851 Sobibor, 28 mei 1943
Leah Durra-Benjamin Oderberg, 20 december 1876 Auschwitz, 31 augustus 1942
Amalie Ebstein Göttingen, 5 september 1876 Westerbork, 21 mei 1943
Ella Edelstein-Judenberg Lütgeneder, 3 december 1885 Auschwitz, 7 juli 1944
Mary Ehrenreich Wiesbaden, 17 februari 1922 Auschwitz, 30 september 1942
Rosa Ehrenreich Wiesbaden, 8 februari 1924 Auschwitz, 30 september 1942
Max Michaelis Ehrlich Berlijn, 7 december 1892 Auschwitz, 1 oktober 1944
Simon Eiser Langerwehr, 23 september 1883 Auschwitz, juli 1944
Sara Eiser-van Gelder Eibergen, 19 oktober 1877 Auschwitz, 22 mei 1944
Barend Elburg Utrecht, 15 juli 1940 Sobibor, 4 juni 1943
Eliëzer Elburg Hilversum, 9 februari 1908 Sobibor, 4 juni 1943
Hencze Elburg-Beck Bukowsko, 10 januari 1907 Sobibor, 4 juni 1943
Klara Chaja Ellenberg Skadas, 23 november 1897 Auschwitz, 22 mei 1944
Friedrich Elsbach Wuppertal, 11 september 1888 Auschwitz, 8 oktober 1944
Simon Elshof Winschoten, 3 februari 1905 Auschwitz, 30 september 1942
Rachel Elshof-Cohen Amsterdam, 10 april 1905 Auschwitz, 30 september 1942
Fanny Eltes Vascauti, 10 februari 1915 Auschwitz, 24 september 1942
Frits Elzas Winterswijk, 17 juli 1914 Tsjechowitz, december 1944
Beatrice Emanuel Rotterdam, 4 november 1939 Bergen-Belsen, 21 februari 1945
Felix Emanuel Utrecht, 17 maart 1935 Bergen-Belsen, 14 februari 1945
Hermann Heinemann Emanuel Hamburg, 8 juli 1923 Bergen-Belsen, 28 februari 1945
Leo Emanuel Hamburg, 16 augustus 1924 Bergen-Belsen, 18 april 1945
Markus Emanuel Fulda, 27 januari 1894 Bergen-Belsen, 5 februari 1945
Martha Emanuel-Goldschmidt Parijs, 29 mei 1901 Lüneburg, 14 april 1945
Jacqueline van Emden Rotterdam, 19 juli 1940 Sobibor, 5 maart 1943
Leo van Emden Rotterdam, 10 juni 1915 Sobibor, 5 maart 1943
Josette van Emden-Marx Lausanne, 16 juli 1916 Sobibor, 5 maart 1943
Louis Charles Engelsman Utrecht, 19 juli 1924 Auschwitz, 27 oktober 1942
Levij Engers Amsterdam, 27 augustus 1929 Sobibor, 16 april 1943
Salomon Enker Rzeszow, 10 september 1871 Auschwitz, 7 september 1942
Gertrud Enker-Heymann Landsberg-Warthe, 16 juni 1888 Auschwitz, 7 september 1942
Hugo Epstein Chechlau, 23 september 1864 Sobibor, 16 juli 1943
Euphenie Epstein-Blandofsky Beuthen, 1 december 1869 Auschwitz, 22 mei 1944
Jenny Epstein-Loewenthal Ascherleben, 3 februari 1869 Westerbork, 9 december 1942
Herman van Esso Arnhem, 19 juni 1919 Schwarzheide, december 1944
Ludmilla Falk-Elkan Salzburg, 1 januari 1878 Auschwitz, 31 augustus 1942
Arthur Falkenstein Fischeln, 29 maart 1907 Auschwitz, 28 februari 1943
Inge Falkenstein Keulen, 4 maart 1932 Auschwitz, 22 oktober 1942
Ruth Frieda Falkenstein Den Haag, 3 juni 1939 Auschwitz, 22 oktober 1942
Henriette Falkenstein-Cahn Keulen, 23 november 1909 Auschwitz, 22 oktober 1942
Rose Feingersch Oldau Kaliwerk, 29 augustus 1920 Auschwitz, 7 september 1942
Rachel Feingold-Weisberg Krakau, 4 oktober 1861 Sobibor, 9 april 1943
Beile Fischendler Frankfurt am Main, 19 september 1908 Sobibor, 9 april 1943
Nathan Fleischmann Ebelsbach, 14 november 1874 Theresienstadt, 26 mei 1944
Siegfried Fleischmann Ebelsbach, 21 februari 1905 Vught, 21 januari 1943
Ida Fleischmann-Schweitzer Bamberg, 22 september 1880 Auschwitz, 8 oktober 1944
Irma Foerder-Austerlitz Oberglogau, 17 april 1888 Bergen-Belsen, 8 november 1944
Eduard Fonteijn Utrecht, 28 december 1928 Sobibor, 4 juni 1943
Jack Fonteijn Utrecht, 28 mei 1924 Sobibor, 9 juli 1943
Leopold Lehman Fonteijn Leiden, 17 december 1876 Sobibor, 4 juni 1943
Gracia Fonteijn-Jessurum Lobo Amsterdam, 30 augustus 1885 Sobibor, 4 juni 1943
Willem Fortuin Amsterdam, 25 augustus 1885 Auschwitz, 8 oktober 1942
Abraham Frank Nijmegen, 27 mei 1930 Sobibor, 5 maart 1943
Henri Frank Zwolle, 25 december 1887 Sobibor, 16 juli 1943
Jacob Frank Nijmegen, 11 november 1933 Sobibor, 5 maart 1943
Selma Frank Meppel, 22 oktober 1918 Auschwitz, 31 juli 1944
Victor Frank Nijmegen, 4 augustus 1931 Sobibor, 5 maart 1943
Dina Frank-de Jong Amsterdam, 17 juni 1899 Sobibor, 16 juli 1943
Robert Franken Amsterdam, 13 augustus 1918 Extern kommando Fürstengrube, 20 augustus 1943
Hertha Frankenstein Stettin, 12 januari 1900 Auschwitz, 31 januari 1944
William Frankenstein Schwalenberg, 4 december 1870 Sobibor, 2 juli 1943
Rosa Frankenstein-Cahn Eschwege, 4 juni 1873 Sobibor, 2 juli 1943
Victor Freij Utrecht, 27 juli 1938 Auschwitz, 25 oktober 1944
Fritz Frenkel Hannover, 1 september 1895 Auschwitz, 30 september 1944
Esther Fresco Utrecht, 22 april 1916 Auschwitz, 22 oktober 1943
Emanuel Freund Mannheim, 12 juli 1870 Auschwitz, oktober 1942
Max Alfred Freund Frankfurt am Main, 9 augustus 1911 Auschwitz, 8 april 1944
Gertrud Freund-Guggenheim Ober-Endingen, 9 mei 1884 Auschwitz, oktober 1942
Adele Frey-Hoffstadt Keulen-Ehrenfeld, 19 juli 1911 Auschwitz, 31 januari 1944
Izaak Frijda Utrecht, 13 januari 1915 Auschwitz, 31 maart 1944
Joseph Frijda Groningen, 10 november 1879 Sobibor, 16 juli 1943
Louis Hartog Frijda Veenendaal, 15 november 1885 Sobibor, 14 mei 1943
Rosa Jacoba Frijda-de Leeuw Amsterdam, 23 maart 1901 Sobibor, 16 juli 1943
Mietje Frijda-Leverpoll Borculo, 15 september 1885 Sobibor, 14 mei 1943
Simon From Leek, 4 april 1908 Auschwitz, 1 december 1943
Eugen Fromm Augsburg, 6 juli 1877 Auschwitz, 17 september 1943
Jenny Fromm-Hockenheimer Hockenheim, 23 oktober 1888 Auschwitz, 17 september 1943
Elisabeth Gans Utrecht, 25 februari 1903 Sobibor, 21 mei 1943
Salomon Gans Woerden, 18 december 1878 Sobibor, 21 mei 1943
Brandina Gans-de Vries Harlingen, 13 juli 1870 Sobibor, 21 mei 1943
Abraham Gazan Utrecht, 6 april 1920 Sobibor, 7 mei 1943
Emma Gazan Utrecht, 8 augustus 1924 Auschwitz, 30 september 1942
Ephraim Gazan Rheden, 15 juli 1891 Auschwitz, 30 september 1942
Eva Gazan Utrecht, 8 september 1886 Auschwitz, 27 augustus 1942
Maria Gazan Utrecht, 19 juli 1885 Sobibor, 23 juli 1943
Saartje Gazan Utrecht, 3 januari 1919 Auschwitz, 30 september 1942
Saartje Gazan-Levie Rheden, 8 maart 1862 Auschwitz, 19 februari 1943
Bertha Gazan-Sanders Rotterdam, 26 juni 1895 Auschwitz, 30 september 1942
Hermanus van Gelder Rotterdam, 25 september 1898 Auschwitz, 27 augustus 1943
Julia Hanna van Gelder Den Haag, 5 augustus 1933 Auschwitz, 27 augustus 1943
Alida van Gelder-ter Berg Zuidbroek, 10 maart 1893 Auschwitz, 27 augustus 1943
Mozes van Gelderen Utrecht, 7 januari 1900 Sterfplaats onbekend, 12 augustus 1942
Sara Elisabeth van Gelderen Utrecht, 19 juni 1898 Sobibor, 11 juni 1943
Theresia van Gelderen Utrecht, 18 april 1897 Sobibor, 11 juni 1943
Jozef van Genderingen Kampen, 28 april 1894 De Bilt, 27 april 1941
Adolf Glaser Böheimkirchen, 2 april 1884 Auschwitz, 30 september 1942
Erna Goetschel-Koenigsberger Gnesen, 28 juni 1878 Westerbork, 1 juli 1944
Kitty Goldenberg Wenen, 25 augustus 1912 Auschwitz, 30 september 1942
Rudolf Carel Goldschmidt Amsterdam, 19 juli 1908 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Siegmund Goldschmidt Melsungen, 8 mei 1890 Sobibor, 28 mei 1943
Salomon Goldsteen Meppel, 15 september 1873 Auschwitz, 31 augustus 1942
Marianne Goldsteen-Swaab Amsterdam, 28 januari 1879 Auschwitz, 31 augustus 1942
Hedwig Goldstein Rotterdam, 31 december 1937 Auschwitz, 8 oktober 1942
Hedwig Goldstein-Neuberg Rinteln, 1 maart 1889 Sobibor, 26 maart 1943
Helena Goldstein-Rubens Amsterdam, 20 mei 1910 Auschwitz, oktober 1942
Alexander Abraham Goldwasser Marburg a/ Lahn, 25 september 1929 Sobibor, 13 maart 1943
Slata Charlotte Goldwasser Kassel, 24 juni 1931 Sobibor, 13 mei 1943
Dora Gottlieb Krakau, 14 april 1892 Auschwitz, 26 februari 1943
Esther Graanboom-de la Mar Brussel, 16 juni 1867 Sobibor, 2 juli 1943
Julius Greif Bad Schwalbach, 10 november 1887 Auschwitz, 30 september 1942
Richard Greif Darmstadt, 17 februari 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Elsa Greif-Hochschild Frankfurt am Main, 28 april 1892 Auschwitz, 30 september 1942
Simon Groenberg Winschoten, 15 november 1873 Auschwitz, 12 februari 1943
Kaartje Groenberg-Joosten Termunten, 11 maart 1880 Auschwitz, 12 februari 1943
Juda Groenteman Amsterdam, 13 februari 1912 Sterfplaats onbekend, 2 mei 1945
Cato de Groot Steenwijk, 14 juni 1916 Auschwitz, 31 januari 1944
Ganny Manny de Groot Steenwijk, 16 september 1917 Sobibor, 11 juni 1943
Geertruida Wilhelmina de Groot Steenwijk, 27 juni 1929 Auschwitz, 19 november 1943
Isodor de Groot Steenwijk, 5 maart 1886 Auschwitz, 22 oktober 1942
Rosalie Marianne de Groot Steenwijk, 30 juni 1920 Sobibor, 11 juni 1943
Froukje de Groot-de Beer Sappemeer, 13 september 1892 Auschwitz, 19 november 1943
Fritz Siegfried Felix Grossmann Leipzig, 28 maart 1892 Auschwitz, 30 september 1942
Johanna Grünebaum Hellstein, 24 december 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Joseph Grünebaum Aschbach, 24 mei 1879 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Max Grünebaum Rendel, 11 maart 1869 Auschwitz, 31 augustus 1942
Karolina Grünebaum-Löbenberg Vollmerz, 10 oktober 1878 Auschwitz, 14 september 1942
Julchen Grünewald-Steinberg Wiedenbrück, 25 augustus 1869 Auschwitz, 5 oktober 1942
Theresia Grünfeld-Isaak Wenen, 23 november 1873 Sobibor, 30 april 1943
Gisela Gutmeyer Erlangen, 9 februari 1884 Sobibor, 14 mei 1943
Margarete Hahn Saaz, 10 februari 1909 Auschwitz, 9 november 1942
Johanna Hakker-van Kam Den Haag, 21 januari 1920 Auschwitz, 30 september 1942
Maurits Hakkert Utrecht, 11 september 1912 Auschwitz, 28 februari 1943
Jetje van der Hakkert-van der Goen Utrecht, 19 februari 1877 Auschwitz, 12 februari 1943
Benjamin Andries van der Hal Rotterdam, 6 september 1935 Sobibor, 11 juni 1943
Gerard Aleid van der Hal Rotterdam, 3 november 1909 Sobibor, 11 juni 1943
Klaartje van der Hal-Walg Rotterdam, 11 maart 1912 Sobibor, 11 juni 1943
Berthold Halpern Gottstadt, 6 juli 1926 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Abraham Hamburger Utrecht, 15 mei 1880 Auschwitz, 31 augustus 1942
Abraham Meijer Hamburger Utrecht, 26 januari 1918 Auschwitz, 12 augustus 1942
David Hamburger Utrecht, 8 februari 1895 Auschwitz, 30 juni 1944
Jonas Hamburger Rotterdam, 31 maart 1920 Midden-Europa, 31 augustus 1943
Joseph Hamburger Nijkerk, 3 juni 1918 Auschwitz, 28 februari 1943
Leon Abraham Hamburger Utrecht, 14 februari 1912 Auschwitz, 16 juli 1942
Meijer Hamburger Utrecht, 11 juli 1891 Auschwitz, 8 oktober 1942
Samuel Hamburger Nijkerk, 19 september 1923 Extern kommando Gleiwitz, 18 januari 1945
Frieda Hamburger-Gottschalk Geilenkirchen, 1 april 1901 Auschwitz, 17 september 1942
Frieda Hamburger-Hamburger Nijkerk, 11 september 1887 Auschwitz, 22 oktober 1943
Mietje Hamburger-Klein Breda, 18 mei 1923 Auschwitz, 8 oktober 1942
Anna Hamburger-Roodfeld Amsterdam, 1 januari 1891 Auschwitz, 8 oktober 1942
Jetje Hamburger-Simons Nijmegen, 5 februari 1879 Auschwitz, 31 augustus 1942
Henri Harpman Amsterdam, 12 januari 1917 Sobibor, 21 mei 1943
Abraham Harschel Utrecht, 3 augustus 1886 Auschwitz, 3 oktober 1944
Betty Harschel Amsterdam, 17 april 1928 Auschwitz, 13 november 1942
Carla Helena Harschel Amsterdam, 8 november 1930 Auschwitz, 13 november 1942
Jacques Harschel Utrecht, 31 mei 1899 Auschwitz, 13 november 1942
Bertina Harschel-Blom Amsterdam, 13 mei 1904 Auschwitz, 13 november 1942
Jetje Harschel-Clarenburg Utrecht, 20 juli 1865 Sobibor, 16 april 1943
Elias Heijmans Gent, 10 mei 1925 Sobibor, 5 maart 1943
Ezechiel David Heijmans Utrecht, 23 maart 1896 Auschwitz, 31 maart 1944
Jetta Heijmans Groenlo, 1 december 1870 Sobibor, 30 april 1943
Juliette Suze Heijmans Utrecht, 11 maart 1935 Auschwitz, 6 september 1944
Samuël Heijmans Groenlo, 4 februari 1874 Sobibor, 23 april 1943
Wilhelmina Heijmans-Frank Bedburg, 26 september 1879 Sobibor, 23 april 1943
Rachel Heijmans-Pezarro Amsterdam, 17 oktober 1896 Auschwitz, 30 november 1943
Hermann Heim Znin, 1 augustus 1916 Auschwitz, 31 januari 1943
Georg Heimann Rosenberg, 26 november 1902 Auschwitz, 4 augustus 1942
Hilde Heimann-Edelstein Dortmund, 7 december 1909 Auschwitz, 30 september 1942
Bruno Heimberg Essen, 12 augustus 1913 Auschwitz, 31 mei 1944
Sidonie Heimberg-Kaplan Wenen, 11 april 1914 Auschwitz, 31 januari 1944
Hans Rudolf Heinemann Brakel, 17 augustus 1921 Auschwitz, 30 september 1942
Hermann Heinemann Liebenau, 31 december 1870 Auschwitz, 19 november 1943
Simon Heinemann Brakel, 30 maart 1882 Auschwitz, 10 september 1943
Helene Heinemann-Israels Wenen, 8 januari 1889 Auschwitz, 10 september 1943
Sigmund Hellmann Gunzenhausen, 24 juli 1898 Auschwitz, 5 december 1943
Lilly Hellmann-Cohen Beverungen, 24 december 1902 Auschwitz, 17 september 1943
Auguste Herrmann-Hirsch Argenschwang, 19 juni 1878 Sobibor, 7 mei 1943
David Herschel Hoogeveen, 4 juni 1908 Sobibor, 4 juni 1943
Louis Herschel Goor, 24 maart 1881 Auschwitz, 5 november 1942
Mietje Herschel-Creveld Utrecht, 3 september 1912 Sobibor, 4 juni 1943
Sophia Lisette Herschel-van der Wijk Hoogeveen, 4 juli 1878 Auschwitz, 5 november 1942
Kurt Max Herz Frankfurt am Main, 12 juni 1934 Auschwitz, 26 augustus 1942
Siegfried Herz Butzheim, 23 januari 1901 Auschwitz, 30 september 1942
Alice Herz-Kahn Frankfurt am Main, 27 april 1909 Auschwitz, 26 augustus 1942
Bernard Hes Opsterland, 10 mei 1896 Midden-Europa, 31 maart 1944
Sonja Jacoba Hes Amsterdam, 4 februari 1928 Utrecht, maart 1944
Abraham Albert Hijmans Rotterdam, 1 december 1869 Utrecht, 28 september 1943
Sara Hilversum-Querido Utrecht, 22 januari 1905 Sobibor, 23 juli 1943
Selma Hirschfeldt-Cohn Prötzel, 15 januari 1872 Auschwitz, 31 augustus 1942
Jette Hirschmann-Wolff Fischach, 14 juni 1869 Auschwitz, 5 oktober 1942
Jacob Hodes Tempelburg, 16 november 1870 Sobibor, 9 juli 1943
Hermine Flora Hodes-Heymann Frankfurt am Main, 30 april 1881 Sobibor, 9 juli 1943
Bertha van der Hoek Utrecht, 16 februari 1909 Auschwitz, 30 september 1942
Betty Jacoba Fannij van der Hoek Utrecht, 3 februari 1926 Auschwitz, 30 september 1942
Eli van der Hoek Utrecht, 13 november 1896 Sobibor, 4 juni 1943
Froukje van der Hoek Utrecht, 7 maart 1901 Sobibor, 26 maart 1943
Heiman Isak van der Hoek Utrecht, 1 april 1891 Auschwitz, 30 september 1942
Isak Jacob van der Hoek Utrecht, 29 juni 1919 Auschwitz, 30 september 1942
Manuela van der Hoek-van Menk Harderwijk, 10 mei 1887 Auschwitz, 12 augustus 1942
David Holstein Wuppertal, 18 september 1886 Bergen-Belsen, 27 januari 1945
Harry Hirsch Holstein Keulen, 3 september 1929 Bergen-Belsen, 23 februari 1945
Leo Holstein Keulen, 4 december 1927 Tröbitz, 9 mei 1945
Rosalie Holstein-Weinberg Salzburg, 30 januari 1899 Bergen-Belsen, 19 februari 1945
Hella Hopfenmaier Erlangen, 14 maart 1926 Sobibor, 16 juli 1943
Max Hopfenmaier Erlangen, 5 juni 1892 Sobibor, 30 april 1943
Betty Hopfenmaier-Auseeser Aufsess, 26 juni 1891 Sobibor, 30 april 1943
Eliazer Izaäk Horneman Utrecht, 4 augustus 1911 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Izaäk Philip Horneman Woerden, 4 april 1868 Auschwitz, 31 augustus 1942
Saartje Horneman-Kaufman Arnhem, 14 april 1872 Sobibor, 16 april 1943
Jeannetta Horneman-Leviticus Roermond, 26 april 1873 Auschwitz, 31 augustus 1942
Julie Henny van der Horst Den Helder, 14 augustus 1923 Sobibor, 9 juli 1943
Henderika van der Horst-de Vries Coevorden, 3 augustus 1892 Sobibor, 28 mei 1943
Hanna Huisman-Bego Den Haag, 25 maart 1876 Bergen-Belsen, 6 februari 1945
Ilse Bela Imbach-Hodes Leipzig, 22 september 1911 Sobibor, 2 juli 1943
Sallij Isenburger Assenheim, 24 juni 1872 Sobibor, 7 mei 1943
Johanna Isenburger-Kulb Gross-Karben, 30 juli 1885 Sobibor, 7 mei 1943
Isaak Israel Wietzzno, 18 augustus 1882 Sobibor, 9 juli 1943
Isaac Italiaander Amsterdam, 12 april 1891 Auschwitz, 28 september 1942
Klaartje Italiaander Utrecht, 20 september 1913 Sobibor, 9 juli 1943
Nathan Italiaander Woerden, 23 april 1909 Auschwitz, 17 januari 1943
Keetje Italiaander-Gans Woerden, 8 november 1881 Auschwitz, 31 augustus 1942
Joseph Iwiansky Königsberg, 1 september 1906 Bergen-Belsen, 23 maart 1944
Simon Jacob Neidenstein, 22 augustus 1877 Sobibor, 5 maart 1943
Alfred Jacobi Posen, 1 februari 1882 Auschwitz, 7 september 1942
Henny Gabriele Jacobowitz Breslau, 20 augustus 1923 Bergen-Belsen, 30 maart 1945
Herman Bernard Jacobs Koedoes, 25 september 1895 Midden-Europa, 15 maart 1945
Jacob Jacobs Sögel, 7 augustus 1859 Auschwitz, 31 augustus 1942
Jonas Jacobs Utrecht, 6 oktober 1931 Auschwitz, 7 december 1942
Juda Jacobs Hilversum, 27 oktober 1856 Auschwitz, 31 augustus 1942
Ravel Salomon Levie Jacobs Groningen, 5 december 1882 Auschwitz, 8 oktober 1942
Willem Jacobs Utrecht, 3 november 1901 Auschwitz, 19 juli 1945
Greta Jacobs-Jacobs Amsterdam, 4 oktober 1905 Auschwitz, 7 december 1942
Wilhelmina Jacobs-Kulb Gross-Karben, 21 maart 1888 Auschwitz, 8 oktober 1942
Flora Jacobs-Nathan Den Bosch, 20 februari 1873 Auschwitz, 31 augustus 1942
Sartine Jacobs-Reingenheim Hopsten, 15 augustus 1871 Auschwitz, 31 augustus 1942
Caspar Karl Jacobsohn Gollub, 8 juni 1877 Auschwitz, 22 mei 1944
Hans Jacobsohn Görlitz, 31 maart 1909 Auschwitz, 31 mei 1944
Paula Jacobsohn Hamburg, 3 april 1925 Midden-Europa, 28 februari 1945
Eva Emma Jacoby-Isaaks Northeim, 22 december 1907 Auschwitz, 30 september 1942
Maurice Joëls Den Haag, 17 juni 1900 Sobibor, 16 juli 1943
Sarah Joëls-Sierles Geboorteplaats onbekend, 30 september 1900 Sobibor, 16 juli 1943
Albert de Jong Nijmegen, 29 juni 1923 Sobibor, 11 juni 1943
Carla Frederika de Jong Rotterdam, 29 oktober 1934 Sobibor, 5 maart 1943
Frederik Leo de Jong Rotterdam, 2 juni 1936 Sobibor, 5 maart 1943
Izaak de Jong Leeuwarden, 3 oktober 1921 Sobibor, 30 april 1943
Izak de Jong Rotterdam, 11 juli 1901 Seibersdorf, 31 maart 1943
Leendert Tinus de Jong Utrecht, 25 juni 1919 Auschwitz, 15 december 1942
Martin Andries de Jong Breda, 1 mei 1890 Auschwitz, 19 oktober 1942
Salomon David de Jong Groningen, 4 mei 1892 Auschwitz, 15 december 1942
Ella Clara de Jong-Leefsma Rotterdam, 7 juni 1921 Auschwitz, februari 1944
Dinah de Jong-Rozeboom Groningen, 16 juli 1902 Auschwitz, 14 september 1942
Nordhorn, 17 november 1893 Auschwitz, 15 december 1942
Freddy Salomon de Jongh Utrecht, 3 april 1941 Sobibor, 21 mei 1943
Mannes Salomon de Jongh Groningen, 10 augustus 1908 Sobibor, 21 mei 1943
Ganna Hanna de Jongh-de Beer Groningen, 12 maart 1914 Sobibor, 21 mei 1943
Arno Joosten Lippstadt, 6 mei 1917 Auschwitz, 27 maart 1944
Groningen, 12 februari 1884 Sobibor, 21 mei 1943
Julia Joosten Utrecht, 17 februari 1934 Sobibor, 21 mei 1943
Kurt Joosten Lippstadt, 16 april 1921 Auschwitz, 13 augustus 1944
Josephina Joosten-Groen Utrecht, 30 maart 1908 Auschwitz, 12 oktober 1942
Rieka Joosten-Heinemann Brakel, 17 mei 1892 Sobibor, 21 mei 1943
Minna Joseph-Benjamin Bleckede, 28 oktober 1872 Sobibor, 14 mei 1943
Ida Joseph-Oppenheim Berlijn, 27 december 1866 Auschwitz, 21 september 1942
Max Joshua Hamburg, 30 mei 1895 Bergen-Belsen, 16 januari 1945
Paula Kahn Michelstadt, 23 december 1902 Auschwitz, 30 september 1942
Hannchen Kahn-Katzuer Obergimpern, 30 december 1871 Auschwitz, 31 augustus 1942
Clasina van Kam Den Haag, 23 mei 1922 Auschwitz, 30 september 1942
Creta Louisa Kan Coevorden, 27 juni 1912 Auschwitz, 27 augustus 1943
Rosa Vogelina Kan Meppel, 28 maart 1902 Auschwitz, 27 augustus 1943
Herbert Kann Essen, 27 februari 1925 Sobibor, 2 april 1943
Manfred Kann Essen, 5 juli 1923 Auschwitz, 26 december 1943
Moritz Katz Mollenfelde, 30 mei 1869 Auschwitz, 31 augustus 1942
Eduard Keizer Utrecht, 23 december 1937 Auschwitz, 26 maart 1944
Louis Keizer Zwolle, 6 september 1904 Sobibor, 9 april 1943
Marianne Keizer Zwolle, 18 november 1915 Auschwitz, 31 mei 1944
Raphaël Keizer Amsterdam, 3 maart 1884 Auschwitz, 28 januari 1944
Mietje Keizer-Bouman Vianen, 18 februari 1885 Auschwitz, 28 januari 1944
Rebekka Keizer-Haas Almelo, 20 december 1912 Sobibor, 9 april 1943
Alma Keller Wenen, 7 juli 1932 Sobibor, 5 maart 1943
Trude Keller Wenen, 13 maart 1928 Sobibor, 5 maart 1943
Bernhard Kenner Liebeskind Kleszczów, 10 april 1873 Auschwitz, 2 november 1942
Anna Kentie-Stoppelman Oude Pekela, 22 januari 1906 Auschwitz, 6 maart 1944
Jakob Kernkraut Keulen, 17 maart 1902 Auschwitz, 30 september 1942
Rifka Kernkraut Wisnicz, 22 januari 1877 Auschwitz, 2 november 1942
Wolf Kernkraut Krakau, 12 februari 1901 Auschwitz, 30 september 1942
Helena Kiek-van Staveren Utrecht, 2 juli 1909 Auschwitz, 28 januari 1944
Emanuël Kijzer Gouda, 3 augustus 1887 Sobibor, 5 maart 1943
Meijer Kijzer Utrecht, 1 oktober 1927 Sobibor, 23 juli 1943
Salomon Kijzer Gouda, 7 november 1892 Midden-Europa, 31 maart 1944
Marianne Kijzer-Rimini Amsterdam, 20 november 1889 Sobibor, 5 maart 1943
Izaak Klafter Rabka, 20 september 1894 Midden-Europa, 28 februari 1945
Lenchen Klarfeld Halberstadt, 25 juni 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Alfred Klee Berlijn, 25 januari 1875 Westerbork, 10 november 1943
Therese Klee-Stargardt Schwerin, 28 juni 1877 Bergen-Belsen, 25 maart 1945
Hartogh Kleef Groningen, 10 juni 1887 Sobibor, 28 mei 1943
Louis Jacob Wollie Kleef Winschoten, 13 november 1919 Sobibor, 28 mei 1943
Markus Maniel Kleef Menado, 20 maart 1923 Sobibor, 28 mei 1943
Rosa Alida Kleef Utrecht, 18 mei 1929 Sobibor, 28 mei 1943
Julia Kleef-Bollegraf Winschoten, 12 juli 1889 Sobibor, 28 mei 1943
Abraham Joseph Klein Schiedam, 8 januari 1934 Sobibor, 11 juni 1943
Helena Henriette Klein Nijmegen, 18 maart 1926 Sobibor, 11 juni 1943
Izak Joseph Klein Nijmegen, 19 januari 1928 Sobibor, 11 juni 1943
Joseph Abraham Klein Amersfoort, 7 september 1896 Auschwitz, 17 september 1943
Henrietta Klein-Engers Rotterdam, 10 april 1883 Auschwitz, 15 oktober 1942
Wolgang Klestadt Sterkrade, 7 augustus 1932 Sobibor, 23 april 1943
Irma Klestadt-Katz Vacha, 4 augustus 1893 Sobibor, 23 april 1943
Alexander Carel Louis Knorringa Utrecht, 13 september 1924 Sobibor, 7 mei 1943
Ben Jacob Knorringa De Bilt, 12 juni 1919 Midden-Europa, 31 maart 1944
Benjamin Knorringa Utrecht, 13 juli 1930 Sobibor, 28 mei 1943
Carel Knorringa Uithuizen, 6 oktober 1891 Sobibor, 9 juli 1943
Elias Arend Salomon Knorringa Utrecht, 2 februari 1926 Sobibor, 28 mei 1943
Freerik Reinder Carel Knorringa Utrecht, 30 juni 1924 Midden-Europa, 31 maart 1944
Louis Knorringa Uithuizen, 31 januari 1890 Sobibor, 5 maart 1943
Jettiena Bertha Frouwina Knorringa-Bendik Veendam, 24 juni 1893 Auschwitz, 2 november 1942
Emanuel Koetser Utrecht, 2 december 1871 Sobibor, 23 juli 1943
Rosa Koetser-Eiser Langerwehr, 15 juli 1881 Sobibor, 23 juli 1943
Chaja Rachel Kohn Keulen, 16 augustus 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Israel Kokernoot Amsterdam, 12 februari 1883 Auschwitz, 26 oktober 1942
Betje Kokernoot-van Furth Amsterdam, 3 maart 1887 Auschwitz, 22 mei 1944
Catharina Helmina Koperberg Weltevreden, 27 maart 1892 Sobibor, 14 mei 1943
Ella Julie Koperberg Weltevreden, 29 december 1897 Sobibor, 14 mei 1943
Marcus Koperberg Den Bosch, 13 april 1881 Auschwitz, 31 augustus 1942
Samuel Koppel Utrecht, 8 februari 1911 Mauthausen, 3 september 1942
Hermann Kornblum Rybnik, 9 april 1906 Bergen-Belsen, 15 februari 1945
Emil Kraft Landeck, 23 oktober 1871 Auschwitz, 24 september 1943
Chaskel Kramer Kluczow, 5 augustus 1883 Sobibor, 26 maart 1943
Erich Kramer Magdeburg, 11 januari 1893 Auschwitz, 3 januari 1945
Walter Ludwig Kramer Düsseldorf, 11 juli 1929 Auschwitz, 3 oktober 1944
Lydia Kramer-Hartoch Keulen, 14 juni 1881 Sobibor, 26 maart 1943
Günther Kraschewski Rosenberg, 31 mei 1926 Auschwitz, 6 augustus 1942
Ingeborg Kraschewski Rosenberg, 15 november 1924 Auschwitz, 30 september 1942
Helene Krauskopf-Nathan Ornontowitz, 21 mei 1874 Sobibor, 16 april 1943
Male Kresch Dubiecko, 28 januari 1914 Auschwitz, 30 september 1942
David van Kreveld Hoorn, 16 juli 1881 Auschwitz, 7 september 1942
Keetje van Kreveld-Troostwijk Amsterdam, 17 april 1882 Auschwitz, 7 september 1942
Rosa Krill-Fried Szkacsaing, 17 mei 1882 Sobibor, 21 mei 1943
Cato Kuijt Maarsseveen, 22 mei 1877 Auschwitz, 31 augustus 1942
Elisabeth Kuijt Maarsseveen, 9 september 1871 Auschwitz, 31 augustus 1942
Saartje Kuijt Maarsseveen, 18 september 1873 Auschwitz, 31 augustus 1942
Emil Hermann Lachs Hochkirchen, 3 juni 1899 Auschwitz, 15 december 1942
Leon Landerer Gorlice, 27 mei 1893 Auschwitz, Sterfdatum onbekend
Isaak Salomon Lange Frankfurt am Main, 27 februari 1908 Sobibor, 13 maart 1943
Max Lange Frankfurt am Main, 25 april 1919 Auschwitz, 30 april 1943
Rosa Lange Frankfurt am Main, 26 januari 1917 Auschwitz, 5 februari 1943
Regina de Lange-Rothschild Gronau, 28 mei 1854 Auschwitz, 12 februari 1943
Hans Siegfried Ledermann Gross Wartenberg, 2 maart 1885 Auschwitz, 18 oktober 1944
Betty Ledermann-Wagner Breslau, 1 maart 1886 Auschwitz, 18 oktober 1944
Leo Leefsma Veghel, 19 februari 1890 Sobibor, 21 mei 1943
Mirjam Leefsma Utrecht, 16 april 1931 Sobibor, 23 juli 1943
Sarlina Leefsma-Mesritz Meppel, 1 december 1900 Sobibor, 21 mei 1943
Hedwig Leeser Elberfeld, 27 maart 1875 Auschwitz, 1 oktober 1942
Theodore Leeser Elberfeld, 20 december 1870 Auschwitz, 1 oktober 1942
Herman de Leeuw Groningen, 30 maart 1912 Sobibor, 20 maart 1943
Izaak David de Leeuw Alphen aan den Rijn, 20 juni 1858 Auschwitz, 31 augustus 1942
Jacob de Leeuw Zwolle, 29 augustus 1885 Auschwitz, 25 september 1942
Siemon de Leeuw Winschoten, 27 april 1874 Sobibor, 20 maart 1943
Suze de Leeuw-Fonteijn Utrecht, 6 juni 1917 Sobibor, 20 maart 1943
Joël de Leeuwe Zwolle, 16 mei 1879 Sobibor, 14 mei 1943
Benjamin van Leeuwen Amsterdam, 9 mei 1904 Sobibor, 9 juli 1943
Eliza van Leeuwen Horssen, 25 augustus 1879 Auschwitz, 31 augustus 1942
Froukje van Leeuwen Amsterdam, 7 december 1930 Sobibor, 11 juni 1943
Rebecca van Leeuwen Amsterdam, 4 december 1932 Sobibor, 11 juni 1943
Anna Sophie van Leeuwen-Barents Amsterdam, 2 juli 1906 Sobibor, 11 juni 1943
Abraham Lever Amsterdam, 16 februari 1890 Auschwitz, 7 september 1942
Abraham Lever Utrecht, 26 februari 1917 Auschwitz, 30 september 1942
Benedictus Hartog Lever Utrecht, 9 oktober 1885 Auschwitz, 22 oktober 1942
Bernard Abraham Lever Utrecht, 12 augustus 1930 Auschwitz, 7 september 1942
Doortje Lever Utrecht, 9 mei 1911 Auschwitz, 31 augustus 1942
Hartog Lever Utrecht, 29 juni 1906 Birkenau, oktober 1942
Hartog Lever Utrecht, 1 april 1921 Auschwitz, 28 februari 1943
Hartog Levie Lever Utrecht, 4 september 1915 Sobibor, 9 april 1943
Judith Lever Utrecht, 19 februari 1924 Auschwitz, 30 september 1942
Judith Lever Amsterdam, 22 januari 1912 Auschwitz, 19 februari 1943
Levi Lever Utrecht, 26 februari 1910 Auschwitz, 30 september 1942
Levie Hartog Lever Utrecht, 9 oktober 1874 Auschwitz, 19 februari 1943
Samuel Hartog Lever Utrecht, 2 augustus 1876 Auschwitz, 31 augustus 1942
Samuel Hartog Lever Utrecht, 3 augustus 1938 Auschwitz, 23 augustus 1942
Sientje Lever-Blok Den Haag, 5 juli 1879 Auschwitz, 31 augustus 1942
Roosjen Lever-Cohen Winschoten, 16 juni 1915 Auschwitz, 23 augustus 1942
Leentje Lever-Os Den Bosch, 26 september 1889 Auschwitz, 22 oktober 1942
Saartje Lever-Sanders Den Haag, 8 april 1906 Auschwitz, september 1942
Clara Lever-Wessel Antwerpen, 23 augustus 1899 Auschwitz, 7 september 1942
Floortje Lever-Woudhuijsen Amsterdam, 6 december 1885 Auschwitz, 19 februari 1943
Viktor Heinz Levi Kassel, 29 augustus 1911 Sobibor, 31 oktober 1943
Sofie Levi-Magnus Hannover, 1 januari 1888 Sobibor, 23 juli 1943
Rosalina Levi-Schuitevoerder Amsterdam, 1 juli 1916 Sobibor, 23 juli 1943
Marie Celine de Levie Ginneken, 21 december 1910 Sobibor, 26 maart 1943
Alwine de Levie-Herz Oelde, 17 oktober 1859 Sobibor, 16 juli 1943
Rachel Leviticus-Compris Maastricht, 2 april 1865 Auschwitz, 31 augustus 1942
Alice Levy Darmstadt, 2 december 1902 Auschwitz, 27 augustus 1943
Johanna Helena Henrietta Levy Roermond, 7 november 1895 Auschwitz, 28 januari 1944
Isaak Lewi Kirf, 1 april 1895 Westerbork, 29 november 1943
Rita Lewi-Külbermann Grosseicholzheim, 11 maart 1910 Auschwitz, 14 oktober 1944
Rudolf Simon Max Lewin Leipzig, 29 december 1917 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1945
Recha Lewin-Engel Berlijn, 10 september 1866 Sobibor, 23 juli 1943
Gertrud Lewinskij Deutsch Krone, 20 maart 1900 Sobibor, 16 april 1943
Manfred Lewinsohn Hamburg, 19 februari 1912 Extern kommando Weimar, 14 maart 1945
Max Lewinsohn Berlijn, 15 november 1871 Auschwitz, 12 februari 1943
Richard Lewinsohn Hamburg, 16 februari 1942 Auschwitz, 30 september 1942
Martha Lewinsohn-Kareski Posen, 12 januari 1883 Auschwitz, 12 februari 1943
Martha Lewy-Flatow Berent, 13 juni 1867 Auschwitz, 31 augustus 1942
Ferdinand Lichtenstein Bockenheim, 20 april 1882 Sobibor, 23 juli 1943
Anna Lichtenstein-Feingold München, 9 april 1893 Sobibor, 23 juli 1943
Eduard Henri Benjamin van Lier Utrecht, 1 mei 1881 Haarlem, 14 mei 1940
Rosy Lilienfeld Frankfurt am Main, 17 januari 1896 Auschwitz, 30 september 1942
Gerd James Lindenbaum Berlijn, 10 mei 1912 Mauthausen, 3 februari 1945
Karl Lindner Wenen, 16 oktober 1888 Auschwitz, 22 oktober 1943
Markus Linick Frankfurt am Main, 25 april 1876 Sobibor, 7 mei 1943
Recha Linick-Glauberg Langenselbold, 10 januari 1877 Sobibor, 7 mei 1943
Erna Lissauer-Fein Riegenthil, 16 november 1903 Auschwitz, 6 maart 1944
Martin Loeb Gieszen, 21 juni 1906 Auschwitz, 30 september 1943
Henny Loeb-Stiefel Lich, 6 april 1908 Auschwitz, 17 september 1942
Paul Michael Loevinsohn Danzig, 30 juli 1881 Sobibor, 13 maart 1943
Ruth Loevinsohn-Michel Pudewitz, 19 oktober 1892 Sobibor, 13 maart 1943
Max Loewe Usch, 24 juli 1894 Midden-Europa, 28 februari 1945
Suse Lotte Harriet Loewe-Grossmann Schöneberg, 1 juli 1903 Auschwitz, 25 oktober 1944
Arno Löwe Bonn, 1 augustus 1930 Auschwitz, 17 september 1943
Julius Löwe Peckelsheim, 2 juli 1888 Auschwitz, 17 september 1943
Ilse Löwe-Cohen Siegburg, 5 oktober 1903 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Ida Löwe-Löwenstein Bochum, 4 september 1878 Auschwitz, 17 september 1943
Lillij Henriette Löwenberg Münster, 20 februari 1901 Auschwitz, 19 februari 1943
Rudolf Löwenberg Münster, 8 februari 1899 Sobibor, 5 maart 1943
Benno Löwenstein Witten, 25 juli 1897 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Salomon Löwenstein Langendernbach, 5 maart 1871 Auschwitz, 7 juli 1944
Rosalie Löwenstein-Adler Meimbressen, 19 maart 1873 Auschwitz, 7 juli 1944
Felicitas Luft Berlijn, 24 april 1929 Midden-Europa, 28 februari 1945
Wolfgang Luft Berlijn, 25 december 1934 Auschwitz, 25 oktober 1944
Albert Luss Frankfurt am Main, 8 juli 1914 Auschwitz, 5 september 1942
Sally Magnus Hannover, 31 mei 1881 Auschwitz, 31 augustus 1942
Hulda Magnus-Magnus Hannover, 25 februari 1885 Auschwitz, 31 augustus 1942
Ester Magnus-Zuidema Slochteren, 29 april 1857 Sobibor, 23 juli 1943
Selma Makowskij-Luft Ternowka, 28 februari 1878 Auschwitz, 31 augustus 1942
Grete Marcusson Castrop-Rauxel, 20 september 1917 Auschwitz, 17 september 1943
Iwan Marcusson Hannover, 2 januari 1873 Sobibor, 23 juli 1943
Henny Marcusson-Rosenthal Cloppenburg, 12 november 1881 Sobibor, 23 juli 1943
Wolfram Siegfried Marsman Leiden, 16 juli 1914 Sobibor, 11 juni 1943
Alex Marx Bonn, 29 maart 1891 Bergen-Belsen, februari 1945
Fritz Marx Elberfeld, 19 augustus 1902 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Kurt Marx Keulen, 9 augustus 1921 Auschwitz, augustus 1942
Rolf Marx Keulen, 9 augustus 1921 Auschwitz, augustus 1942
Martha Pauline Amalie Mastbaum-Mayer Frankfurt am Main, 16 juli 1878 Sobibor, 21 mei 1943
Hans Mayer Kusel, 26 januari 1913 Sobibor, 28 mei 1943
Margot Mayer Ruttenscheid, 24 februari 1915 Auschwitz, 27 augustus 1942
Oskar Mayer Kusel, 14 november 1883 Sobibor, 9 april 1943
Rosette Mayer-Kann Rheinböllen, 9 december 1880 Sobibor, 9 april 1943
David Meiboom Rotterdam, 4 juli 1890 Sobibor, 9 juli 1943
Santje Meiboom Rotterdam, 14 maart 1926 Sobibor, 9 juli 1943
Sara Meiboom-de Vries Utrecht, 28 juni 1886 Sobibor, 9 juli 1943
Benjamin Meijer Utrecht, 17 november 1934 Auschwitz, 1 oktober 1942
Bernard Samuel Meijer Gorinchem, 29 mei 1901 Auschwitz, 1 oktober 1942
Hartog Abraham Meijer Montfoort, 28 april 1886 Auschwitz, 5 oktober 1942
Heinrich Meijer Aken, 1 oktober 1878 Auschwitz, 31 augustus 1942
Izaac Meijer Utrecht, 11 augustus 1930 Auschwitz, 1 oktober 1942
Jakob Meijer Utrecht, 4 juli 1923 Schoppinitz, 31 oktober 1943
Leonard Meijer Amsterdam, 13 november 1903 Mauthausen, 5 februari 1945
Lieselotte Meijer Frankfurt am Main, 5 februari 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Maurits Meijer Utrecht, 23 november 1907 Extern kommando Krenau, 31 maart 1944
Maurits Jacob Meijer Werkendam, 17 augustus 1873 Auschwitz, 26 februari 1943
Mietje Meijer Zaltbommel, 5 juli 1887 Auschwitz, 1 oktober 1942
Simon Meijer Zaltbommel, 23 juni 1880 Auschwitz, 7 september 1942
Diena Meijer-Berlijn Doetinchem, 5 januari 1876 Auschwitz, 7 september 1942
Rika Meijer-de Rooij Nijkerk, 5 februari 1886 Auschwitz, 5 oktober 1942
Mietje Meijer-Marsman Leiden, 17 juni 1872 Auschwitz, 26 februari 1943
Sara Meijer-Meijer Utrecht, 26 april 1906 Auschwitz, 1 oktober 1942
Ernestina Meijer-Schloss Eppelsheim, 5 februari 1890 Auschwitz, 31 augustus 1942
Frederik Max Theodor Meijers Utrecht, 19 oktober 1902 Auschwitz, 30 april 1943
Lion Maurits Meijers Brummen, 29 mei 1908 Midden-Europa, 30 september 1944
Renée Meijers-Witteboon Watergraafsmeer, 28 oktober 1913 Auschwitz, 15 oktober 1944
Alfred Jacques Meijerson Eindhoven, 9 april 1922 Auschwitz, 28 januari 1944
Arnold Lucien Meijerson Amsterdam, 3 december 1892 Auschwitz, 28 januari 1944
Hortense Evaline Rosa Meijerson Utrecht, 27 juli 1928 Auschwitz, 28 januari 1944
Johanna Rosalia Meijerson-Cohen Hengelo, 18 september 1893 Auschwitz, 28 januari 1944
Anna Mendels Arnhem, 11 juni 1868 Auschwitz, 31 augustus 1942
Carolina Mendels Arnhem, 11 juni 1868 Auschwitz, 31 augustus 1942
Marcus Meuleman Rotterdam, 30 januari 1897 Sterfplaats onbekend, 26 november 1941
Jenny Michelson-Krzywyos Gnesen, 16 november 1883 Auschwitz, 14 oktober 1944
Cato Rachel Milhado Utrecht, 9 mei 1940 Auschwitz, 15 oktober 1942
Clara Cato Milhado Utrecht, 13 mei 1935 Auschwitz, 15 oktober 1942
David Josua Milhado Utrecht, 30 maart 1937 Auschwitz, 15 oktober 1942
Samuel Milhado Amsterdam, 24 juli 1900 Auschwitz, 28 februari 1943
Rachel Milhado-Querido Amsterdam, 10 januari 1901 Auschwitz, 15 oktober 1942
Jacob Montanjees Goodman’s Fields, 26 augustus 1871 Bergen-Belsen, 17 september 1944
Willy Albert Morpurgo Paramaribo, 16 december 1899 Auschwitz, 1 februari 1943
Isaäc Moscou Amsterdam, 2 april 1892 Auschwitz, 3 september 1943
Lea Moscou-Mok Haarlem, 27 februari 1894 Auschwitz, 3 september 1943
Eli Louis Moses Utrecht, 31 mei 1933 Tröbitz, 28 april 1945
Jacques Moses Antwerpen, 13 augustus 1925 Riesa, 31 mei 1945
Simon Moses Blazowa, 8 mei 1891 Bergen-Belsen, 24 maart 1945
Theodora Moses-van der Horst Den Haag, 10 maart 1892 Bergen-Belsen, 5 april 1945
Alexander Isaak Mossel Utrecht, 7 oktober 1854 Utrecht, 13 februari 1942
Isaak Alexander Mossel Utrecht, 23 augustus 1881 Auschwitz, 22 oktober 1942
Leon Alexander Mossel Utrecht, 29 mei 1895 Auschwitz, 28 februari 1943
Margaretha Mossel-Stijsel Utrecht, 2 november 1857 Sobibor, 13 maart 1943
Mauritz Lodewijk Muller Goor, 27 februari 1884 Barneveld, 13 september 1943
Marcus Naarden Amsterdam, 25 februari 1895 Sobibor, 11 juni 1943
Kurt Nathan Dirschau, 8 juni 1910 Sobibor, 23 april 1943
Johanna Nathan-Lewy Stuhm, 18 januari 1902 Auschwitz, 31 augustus 1942
Martin Nathansohn Gross-Rühden, 26 mei 1874 Auschwitz, 21 september 1942
Alice Frieda Nathansohn-Friedberg Gifhorn, 1 december 1880 Auschwitz, 21 september 1942
Adolf Neuhaus Hadamar, 18 januari 1892 Mauthausen, 15 maart 1945
Ilse Franziska Neuhaus Hadamar, 17 januari 1924 Auschwitz, 18 juli 1942
Gunther Neumann Berlijn, 15 maart 1900 Sobibor, 30 april 1943
Hermann Neumann Zawisna, 2 augustus 1894 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Jakob Arnold Neumann Zawisna, 7 februari 1928 Sobibor, 16 juli 1943
Helene Neumann-Fröhlich Praschka, 30 juli 1903 Sobibor, 16 juli 1943
Siegmund Noach Deventer, 24 december 1881 Auschwitz, 31 augustus 1942
Dientje Noach-Bino Den Haag, 23 januari 1883 Auschwitz, 31 augustus 1942
Metha Nohlen-Levy Grefrath, 18 augustus 1900 Auschwitz, 15 december 1942
David Nord Steenwijkerwold, 25 december 1861 Auschwitz, 5 februari 1943
Jacob Nord Amsterdam, 29 november 1898 Extern kommando Bobrek, 28 februari 1943
Henni Sophia Norden Zwolle, 15 februari 1923 Sobibor, 28 mei 1943
Ruth Nossek Gniezno, 20 september 1919 Auschwitz, 30 september 1942
Ruth Nussbaum Emden, 11 april 1928 Auschwitz, 8 oktober 1942
Amalie Obermeijer-Benjamin Bleckede, 12 december 1868 Sobibor, 14 mei 1943
Ludwig Ollendorff Oelst, 23 maart 1877 Auschwitz, 31 augustus 1942
Hanchen Ollendorff-Maier Fishbach, 03 december 1896 Auschwitz, 31 augustus 1942
Carla Onderwijzer Bandoeng, 10 juli 1923 Sobibor, 31 oktober 1943
Fanny Onderwijzer Bandoeng, 16 januari 1926 Auschwitz, 30 september 1942
Johanna Onderwijzer Bandoeng, 23 januari 1928 Auschwitz, 28 augustus 1942
Belia Onderwijzer-van der Hoek Utrecht, 25 oktober 1894 Auschwitz, 23 augustus 1942
Eva Johanna van Oosten Dwingeloo, 2 januari 1916 Midden-Europa, 28 februari 1945
Ernst Simon Oppenheim Dusseldorf, 22 juli 1925 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Leonard Salomon Ornstein Nijmegen, 12 november 1880 Utrecht, 20 mei 1941
André Herman Ossendrijver Onbekend, 9 april 1941 Polen, 24 september 1943
Abraham Pappie Utrecht, 10 januari 1890 Sobibor, 9 september 1943
Arnold Pappie Utrecht, 29 oktober 1929 Sobibor, 7 mei 1943
Michael Pappie Zutphen, 28 januari 1867 Auschwitz, 5 februari 1943
Salomon Pappie Amsterdam, 4 juli 1929 Auschwitz, 21 september 1942
Wolf Pappie Utrecht, 9 mei 1897 Auschwitz, 31 december 1942
Alida Pappie-Finsi Amsterdam, 7 maart 1910 Auschwitz, 21 september 1942
Flora Perel Utrecht, 10 juni 1930 Sobibor, 11 juni 1943
Margaretha Selma Perel Utrecht, 26 november 1933 Sobibor, 11 juni 1943
Maurits Perel Utrecht, 6 december 1900 Sobibor, 11 juni 1943
Vrouwtje Perel-Blez Amsterdam, 28 januari 1872 Sobibor, 13 april 1943
Anna Perel-de Vries Amsterdam, 11 april 1901 Sobibor, 11 juni 1943
Oscar Pfeffer Antwerpen, 5 november 1907 Warschau, 10 januari 1944
Siegmund Pfeffer Boedapest, 8 maart 1871 Sobibor, 21 mei 1943
Siegmund Emanuel Pfeffer Rotterdam, 29 maart 1938 Auschwitz, 23 augustus 1942
Sophie Pfeffer Rotterdam, 6 september 1936 Auschwitz, 23 augustus 1942
Schoontje Pfeffer-Spaanbroek
Judith Pfeffer-Tokkie Rotterdam, 7 maart 1915 Auschwitz, 23 augustus 1942
Kaatje Pfeffer-van Leeuwen Den Haag, 10 augustus 1909 Auschwitz, 23 augustus 1942
Karl Woifgang Philipp Nordhausen, 10 juli 1904 Midden-Europa, 28 februari 1945
Käthe Hadassah Philipp-Lichtenberg Hannover, 1 april 1913 Bergen-Belsen, 31 mei 1945
Georg Philippsborn Bentschen, 9 januari 1876 Auschwitz, 31 augustus 1942
Isidore Philips Amsterdam, 25 mei 1871 Auschwitz, 31 augustus 1942
Philip Philips Steenderen, 18 maart 1915 Auschwitz, 20 september 1942
Sara Philips-Bachrach Den Haag, 15 december 1916 Auschwitz, 19 september 1942
Flora Pijpeman Utrecht, 17 mei 1937 Sobibor, 11 juni 1943
Hijman Pijpeman Utrecht, 15 maart 1908 Mauthausen, 12 oktober 1942
Joseph Pijpeman Utrecht, 4 juni 1895 Blechhammer, 29 februari 1944
Juda Pijpeman Utrecht, 17 mei 1937 Sobibor, 11 juni 1943
Meijer Pijpeman Utrecht, 9 november 1932 Sobibor, 11 juni 1943
Wolf Pijpeman Utrecht, 2 juni 1904 Auschwitz, 7 december 1943
Saartje Pijpeman-Cohen Amsterdam, 1 september 1888 Auschwitz, 8 oktober 1942
Henrietta Pijpeman-Jacobs Utrecht, 1 april 1900 Sobibor, 11 juni 1943
Franz Hermann Selig Plato Fulda, 14 november 1920 Midden-Europa, 31 oktober 1942
Rachel van de Pol-Sarluis Den Haag, 3 februari 1891 Auschwitz, 6 maart 1944
Abraham Polak Amsterdam, 5 juli 1900 Auschwitz, 7 september 1942
Alex Polak Utrecht, 28 mei 1931 Sobibor, 11 juni 1943
Carl Polak Onbekend, 4 september 1895 Auschwitz, 11 februari 1944
Ciska Betty Polak Utrecht, 6 augustus 1935 Sobibor, 11 juni 1943
Meijer Polak Den Haag, 6 september 1866 Auschwitz, 22 oktober 1942
Rachel Polak Amsterdam, 9 mei 1926 Auschwitz, 7 september 1942
Regina Johanna Jacobina Elisabeth Polak- de Leeuw Onbekend, 27 november 1898 Auschwitz, 11 februari 1944
Rosette Polak Utrecht, 14 april 1911 Sobibor, 9 juli 1943
Samuel Polak Rotterdam, 29 november 1875 Auschwitz, 31 augustus 1942
Saul Alexander Emanuel Polak Utrecht, 9 januari 1907 Sobibor, 11 juni 1943
Jecheskel Polak-Cyzner Chrzanow, 17 maart 1902 Midden-Europa, 28 februari 1945
Louisa Polak-Meyer Rotterdam, 14 april 1880 Auschwitz, 31 augustus 1942
Cato Polak-Sanders Oudewater, 12 augustus 1880 Auschwitz, 31 augustus 1942
Marianne Polak-Speijer Amsterdam, 26 mei 1904 Auschwitz, 7 september 1942
Mietje Polak-van Gelderen Amsterdam, 8 juli 1904 Sobibor, 11 juni 1943
Saartje Polak-Vis Utrecht, 31 augustus 1882 Auschwitz, 22 oktober 1942
Max Moritz Pollack Gommern, 18 april 1875 Auschwitz, 12 februari 1943
Hedwig Pollack-Schlesinger Breslau, 22 juli 1878 Auschwitz, 12 februari 1943
Louis Poppers Winterswijk, 23 maart 1886 Auschwitz, 15 oktober 1942
Josef Prager Wenen, 22 oktober 1929 Sobibor, 11 juni 1943
Moritz Prager Trebic, 6 maart 1875 Sobibor, 14 mei 1943
Netty Prager Wenen, 10 augustus 1904 Sobibor, 11 juni 1943
Gisella Prager-Weisz Buczany, 11 november 1872 Sobibor, 14 mei 1943
Dora Pront Amsterdam, 27 juli 1920 Auschwitz, 11 december 1942
Levie Querido Amsterdam, 25 januari 1882 Sobibor, 21 mei 1943
Roosje Querido-Lever Utrecht, 15 augustus 1881 Auschwitz, 27 augustus 1943
Sara Querido-Lever Amsterdam, 22 juni 1856 Auschwitz, 31 augustus 1942
Bernard Rechter Wenen, 2 augustus 1927 Auschwitz, 19 november 1943
Mechel Rechter Skole, 12 juni 1898 Auschwitz, 19 november 1943
Salomon Rechter Skole, 15 mei 1905 Birkenau, 12 augustus 1942
Ester Rechter-Choczner Tarnow, 25 mei 1900 Auschwitz, 19 november 1943
Beila Rechter-Kluger Krakau, 13 juni 1874 Sobibor, 23 juli 1943
Amalia Reich Amsterdam, 9 oktober 1898 Auschwitz, 24 september 1942
Edgar Reich Wenen, 19 augustus 1923 Auschwitz, 30 september 1942
Wilhelm Reich Wenen, 10 augustus 1897 Midden-Europa, 28 februari 1945
Hester Reich-Bouwman Gouda, 19 juni 1895 Auschwitz, 30 oktober 1944
Henriette Reich-L öw Husovice, 2 september 1873 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Leni Reichmann-Klafter Rabka, 1 oktober 1890 Auschwitz, 3 oktober 1944
Leopold Reisz Ostrau, 21 maart 1892 Sobibor, 28 mei 1943
Nelly Reisz-Kauders Praag, 1 maart 1896 Sobibor, 28 mei 1943
Daniël Ricardo Amsterdam, 1 november 1875 Auschwitz, 30 oktober 1944
Rosa Ricardo-Vas Nunes Amsterdam, 5 februari 1881 Auschwitz, 30 oktober 1944
Louis Riess Elbing, 13 oktober 1868 Auschwitz, 31 augustus 1942
Antoinette Elizabeth Roeders Haarlem, 7 juni 1940 Auschwitz, 30 oktober 1944
Kurt Adolf Roeders Wenen, 20 november 1906 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Liselotte Margarete Felicitas Roeders-Selinko Wenen, 27 februari 1917 Auschwitz, 30 oktober 1944
Jacob Roos Lochem, 1 juni 1887 Mauthausen, 7 oktober 1942
Salomon Roselaar Amsterdam, 31 augustus 1890 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Louiza Roselaar-Bloemendal Dwingeloo, 10 maart 1893 Auschwitz, 24 augustus 1942
Willy Julius Rosen Magdeburg, 18 juli 1894 Auschwitz, 1 oktober 1944
Alfred Rosenberg Münster, 15 januari 1903 Extern kommando Wüstegiersdorf, 31 mei 1945
Hans Rosenberg Amsterdam, 21 januari 1938 Sobibor, 23 juli 1943
Jeanne Rosenberg-Wolff Amsterdam, 12 november 1905 Sobibor, 23 juli 1943
Paula Rosenberger Nördlingen, 30 december 1895 Auschwitz, 30 september 1942
Rudolf Rosendorff Berlijn, 14 juli 1911 Extern kommando Langenstein, 21 maart 1945
Frieda Rosendorff-Sommerfeld Krojanke, 19 mei 1913 Theresienstadt, 4 september 1944
Chave Eveline Rothenberg-Schleyen Podwoloczyska, 26 april 1880 Sobibor, 16 april 1943
Leopold Rothschild Herne, 21 april 1882 Auschwitz, 22 oktober 1943
Michel Moritz Rothschild Gronau, 10 november 1882 Auschwitz, 15 oktober 1942
Philippine Rothschild Zwolle, 12 oktober 1925 Monowitz, 15 oktober 1942
Bendina Rothschild-Vos Kampen, 30 juni 1885 Monowitz, 15 oktober 1942
Mina Rubens Elburg, 1 juni 1896 Auschwitz, 3 september 1943
Rozetta Rubens-Groenberg Assen, 12 juni 1864 Auschwitz, 3 september 1943
Benno Gutmann Rülf Memel, 10 maart 1871 Auschwitz, 28 september 1942
Helene Rülf-Meijer Keulen, 3 januari 1880 Auschwitz, 28 september 1942
Ludwig Sachs Breslau, 22 december 1894 Midden-Europa, 31 maart 1943
Siegfried Sachs Braunschweig, 11 december 1892 Auschwitz, 30 september 1942
Marta Sachs-Ring Breslau, 23 april 1889 Auschwitz, 5 november 1942
Moritz Salomon Mandel, 6 september 1876 Auschwitz, 31 augustus 1942
Meta Salomon-Wertheimer Künzelsau, 3 januari 1883 Auschwitz, 31 augustus 1942
Joseph Salomons Leiden, 1 september 1908 Auschwitz, 31 januari 1944
Sarah Salomons Amsterdam, 24 februari 1910 Sobibor, 20 maart 1943
Carolina Salomons-Jacobs Utrecht, 8 augustus 1909 Sobibor, 16 juli 1943
Johanna Salomons-Loterijman Utrecht, 2 maart 1882 Sobibor, 20 maart 1943
Rudolf Hans Samson Hamburg, 23 maart 1920 Sterfplaats onbekend, 25 juni 1944
Rosa Samson-Weiss Gleiwitz, 28 oktober 1890 Auschwitz, 13 oktober 1942
Celina Hester Samuels Utrecht, 5 december 1902 Sobibor, 16 april 1943
Alida Sanders Utrecht, 11 oktober 1919 Auschwitz, 30 september 1942
Eduard Sanders Groningen, 27 juli 1886 Warschau, 24 augustus 1942
Evaline Sanders Utrecht, 16 september 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Helga Sanders Grefrath, 8 november 1923 Auschwitz, 30 september 1942
Hermann Sanders Kaldenkirchen, 17 oktober 1885 Auschwitz, 7 juli 1944
Rolf Sanders Grefrath, 11 september 1920 Auschwitz, 30 september 1942
Evelina Grietje Sanders-Kats Emmen, 4 juli 1895 Auschwitz, 24 augustus 1942
Sara Schaap-de Vries Nordhorn, 30 augustus 1856 Auschwitz, 12 februari 1943
Wolfgang Max Schachnow Hildesheim, 23 februari 1922 Mauthausen, 28 april 1945
Antonia Scheiner Spisské Podkradie, 5 mei 1914 Auschwitz, 3 september 1942
Salomon Schmidt Tarnow, 23 april 1887 Sobibor, 21 mei 1943
Johanna Lewida Schmidt-Bacharach Lippstadt, 9 september 1890 Sobibor, 21 mei 1943
Aaron Schreeuwer Londen, 23 februari 1905 Monowitz, 28 februari 1943
Betty Silvia Schreeuwer Utrecht, 24 november 1941 Westerbork, 27 juni 1943
Mozes Schreeuwer Amsterdam, 2 november 1876 Sobibor, 13 maart 1943
Sara Schreeuwer-Italiaander Woerden, 22 oktober 1904 Sobibor, 23 juli 1943
Rebecca Schreeuwer-Swart Amsterdam, 23 januari 1871 Sobibor, 13 maart 1943
Louis Schuijer Den Haag, 23 mei 1901 Sobibor, 11 juni 1943
Evalina Schuijer-Salzedo Amsterdam, 3 december 1908 Sobibor, 11 juni 1943
Celina Schuitevoerder Amsterdam, 19 april 1912 Sobibor, 31 oktober 1943
Hartog Schuitevoerder Amsterdam, 8 oktober 1886 Sobibor, 23 juli 1943
Mijntje Schuitevoerder-Baggers Amsterdam, 23 mei 1885 Sobibor, 23 juli 1943
Helene Schulay Krakau, 15 maart 1882 Sobibor, 28 mei 1943
Heinz Alex Schulenklopper Kassel, 1 oktober 1922 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Isidor Schwarz Nörvenich, 25 juli 1891 Dachau, 26 januari 1945
Marta Schwarzbart Breslau, 9 september 1923 Auschwitz, 10 september 1942
Leo Schwefel Wenen, 30 mei 1892 Bergen-Belsen, 4 februari 1945
Fanny Schweitzer-Schweitzer Ebelsbach, 10 december 1855 Sobibor, 21 mei 1943
Emil Hans Seelig Kienitz, 26 februari 1904 Auschwitz, 30 september 1942
Hella Seelig Berlijn, 20 mei 1926 Auschwitz, 30 september 1942
Käte Doris Seelig Berlijn, 10 februari 1928 Auschwitz, 23 augustus 1942
Erika Helene Seelig-Behrendt Marienburg, 8 mei 1898 Auschwitz, 23 augustus 1942
Betje Segal Amsterdam, 25 januari 1922 Auschwitz, 5 november 1942
Sigmund Seligsberger Würzburg, 11 februari 1875 Sobibor, 21 mei 1943
Sara Seligsberger-Wolff Zell a. Main, 24 juni 1885 Sobibor, 21 mei 1943
Alfred Bernhard Siegheim Berlijn, 23 mei 1881 Westerbork, 26 juni 1943
Sophie Löwenstein-Goldberg Ibbenbüren, 28 december 1871 Auschwitz, 31 augustus 1942
Ernst Silberschmidt Bocholt, 11 december 1906 Monowitz, april 1944
Julius Silberschmidt Bocholt, 4 juni 1876 Theresienstadt, 14 november 1943
Adele Silberschmidt-Cohen Rees, 4 september 1874 Theresienstadt, 21 augustus 1944
Bernhard Joachim Simon Berlijn, 31 januari 1906 Auschwitz, 30 september 1942
Ludwig Ferdinand Simon Frankfurt am Main, 19 september 1918 Auschwitz, 1 oktober 1944
Elizabeth Simons Leek, 18 september 1903 Auschwitz, 28 januari 1944
Andriesa Sardiena Simons Cohen Zuidlaren, 28 maart 1894 Sobibor, 2 juli 1943
Emma Simons Cohen Zuidlaren, 1 november 1892 Sobibor, 2 juli 1943
Marieanna Emma Simons Cohen Zuidlaren, 23 september 1891 Auschwitz, 11 februari 1944
Sigmund Louis Simons Cohen Zuidlaren, 1 mei 1890 Auschwitz, 30 september 1942
Elisabeth Simons Cohen-Alter Den Haag, 3 april 1899 Auschwitz, 30 september 1942
Alzbeta Singer-Katscher Lajsova, 3 oktober 1921 Auschwitz, 1 oktober 1942
Salomon Ezechiel Slijper Zoeterwoude, 6 augustus 1908 Auschwitz, 9 maart 1944
Josephine Slijper-Wiener Rotterdam, 13 augustus 1877 Utrecht, 28 december 1942
Lea van der Sluijs Rotterdam, 8 juli 1888 Sobibor, 28 mei 1943
Roosje van der Sluijs Rotterdam, 1 november 1884 Sobibor, 28 mei 1943
Abraham Samuel Snatager Veenendaal, 2 november 1913 Birkenau, 13 augustus 1942
Flora Snatager Veenendaal, 11 april 1912 Sterfdatum onbekend
Leentje Snatager-van Creveld Veenendaal, 21 oktober 1877 Auschwitz, 31 augustus 1942
Henri Snijtselaar Buenos Aires, 28 december 1903 Auschwitz, 28 februari 1943
Asscher Sommerfeld Krojanke, 27 januari 1888 Auschwitz, 4 oktober 1944
Jet Sommerfeld-Baruch Bellingwolde, 23 juni 1886 Auschwitz, 14 oktober 1944
Alma Maria Spanjaard-Rosé Wenen, 3 november 1906 Auschwitz, 1 juli 1944
Albert Spanjer Frankfurt am Main, 26 december 1903 Sobibor, 1 maart 1945
Jacob Spanjer Kalkar, 28 maart 1871 Auschwitz, 5 februari 1943
Ingeborg Johanna Spanjer-Leiser Gross, 3 februari 1908 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Jenny Spanjer-Schönthal Rödersheim, 8 september 1871 Auschwitz, 5 februari 1943
Jacob Speier Frankfurt am Main, 3 oktober 1900 Sobibor, 16 juli 1943
Walter Joseph Speier Frankfurt am Main, 8 mei 1927 Sobibor, 16 juli 1943
Bertha Speier-Markus Langen, 29 april 1896 Sobibor, 16 juli 1943
Isidor Spetter Rotterdam, 29 april 1881 Auschwitz, 22 oktober 1943
Henriette Johanna Spetter-van der Heijden Den Bosch, 16 februari 1888 Auschwitz, 22 oktober 1943
Isaäc van Spier Zutphen, 7 maart 1925 Spytkowice, 31 december 1942
Heinrich Spritzer Niemirow, 7 november 1882 Sobibor, 28 mei 1943
Tilla Spritzer-Ritter Oswiecim, 20 januari 1886 Sobibor, 28 mei 1943
Heyman Salomon van der Stam Rotterdam, 4 oktober 1901 Dorohucza, 30 november 1943
Rozetta van der Stam Delft, 11 mei 1928 Auschwitz, 3 september 1943
Abraham van der Star Amsterdam, 31 juli 1906 Auschwitz, 1 februari 1945
Leo Steinweg Münster, 11 juni 1906 Flossenbürg, 29 april 1945
Alfred Stern Ruhrort, 28 november 1886 Auschwitz, 22 oktober 1943
Elsa Stern Hochstadt, 13 juli 1908 Auschwitz, 10 september 1943
Lotte Stern Würzburg, 8 juni 1925 Auschwitz, 30 september 1942
Anna Rosa Stern-Schönenberg Herford, 13 maart 1890 Auschwitz, 10 september 1943
Hartog Sterner Zuidland, 22 september 1889 Neuengamme, 1 juli 1942
Hijman David Stibbe Zwolle, 27 november 1889 Auschwitz, 15 oktober 1942
Klaartje Stibbe Zwolle, 26 oktober 1926 Sobibor, 11 juni 1943
Cato Bertha Stiefel Utrecht, 11 februari 1940 Auschwitz, 31 augustus 1942
Hermann Stiefel Birklar, 18 januari 1872 Sobibor, 2 april 1943
Isidor Stiefel Birklar, 10 maart 1908 Midden-Europa, 30 april 1943
Nathan Samuel Stiefel Utrecht, 20 januari 1941 Auschwitz, 31 augustus 1942
Selma Stiefel-Haas Assenheim, 23 juni 1876 Sobibor, 2 april 1943
Antje Stiefel-Polak Utrecht, 29 juli 1907 Auschwitz, 31 augustus 1942
Aron Stoppelman Hamburg, 28 mei 1894 Tröbitz, 23 april 1945
Mozes Stoppelman Oude Pekela, 26 september 1867 Oude Pekela, 17 februari 1941
Willemina Stoppelman-Bargeboer Winschoten, 13 juni 1866 Auschwitz, 31 augustus 1942
Paula Stoppelman-Delmonte Altona, 20 januari 1896 Bergen-Belsen, 6 november 1944
Barend Straus Utrecht, 27 september 1925 Auschwitz, 30 december 1943
Joseph Straus Utrecht, 14 juni 1922 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Marx Straus Frankfurt am Main, 16 november 1873 Auschwitz, 31 augustus 1942
Rosa Strauss-Rapp Höchst, 26 juni 1879 Auschwitz, 31 augustus 1942
Eleazer Streliski Amsterdam, 20 maart 1866 Auschwitz, 5 februari 1943
Abraham Henoch Strum Lwow, 27 september 1921 Auschwitz, 30 april 1943
Hartog Swaab Utrecht, 16 maart 1928 Sobibor, 30 april 1943
Hartog Swaab Utrecht, 24 november 1884 Auschwitz, 22 oktober 1942
Josef Swaab Amsterdam, 20 november 1909 Auschwitz, 7 november 1942
Joseph Swaab Utrecht, 26 mei 1922 Auschwitz, 30 september 1942
Leendert Swaab Utrecht, 16 december 1923 Auschwitz, 30 september 1942
Lion Meijer Swaab Utrecht, 2 april 1922 Sterfplaats onbekend, 2 mei 1945
Magda Swaab Utrecht, 30 maart 1938 Auschwitz, 23 augustus 1942
Meijer Swaab Utrecht, 12 september 1919 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Meijer Swaab Utrecht, 5 november 1926 Midden-Europa, 21 januari 1945
Meijer Swaab Utrecht, 31 mei 1913 Auschwitz, 30 september 1942
Nathan Swaab Amsterdam, 26 november 1910 Auschwitz, 28 februari 1943
Nathan Swaab Utrecht, 21 december 1889 Sobibor, 30 april 1943
Philip Swaab Utrecht, 12 september 1898 Midden-Europa, 31 januari 1944
Veronica Swaab-de Brave Amsterdam, 15 april 1914 Auschwitz, 23 augustus 1942
Mina Swaab-Pam Amsterdam, 1 november 1915 Auschwitz, 30 september 1942
Leentje Swaab-Velleman Nieuwer-Amstel, 21 januari 1873 Sobibor, 30 april 1943
Sara Swaab-Zegerius Amsterdam, 18 september 1900 Auschwitz, 28 januari 1944
Salomon de Swaan Groningen, 20 november 1913 Auschwitz, 30 september 1942
Emanuel Philip Swelheim Rhenen, 20 februari 1882 Auschwitz, 19 november 1943
Biena Swelheim-Gast Groningen, 8 februari 1884 Sobibor, 2 juli 1943
Tobias Tal Utrecht, 14 september 1919 Sobibor, 4 juni 1943
Bernard Salomon Themans Oldenzaal, 5 april 1909 Sobibor, 20 maart 1943
Leon Themans Utrecht, 28 februari 1940 Sobibor, 20 maart 1943
Sonja Themans Utrecht, 9 maart 1938 Sobibor, 20 maart 1943
Judik Themans-Simons Den Haag, 20 augustus 1904 Sobibor, 20 maart 1943
Alexander van Tijn Den Haag, 19 augustus 1902 Sobibor, 7 mei 1943
Joël van Tijn Utrecht, 25 januari 1908 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Johanna Triwaks Berlijn, 12 april 1883 Sobibor, 23 april 1943
Maria Trombkowsko Aleksandrow, 4 september 1918 Sobibor, 16 april 1943
Louis Trompetter Amsterdam, 29 mei 1897 Midden-Europa, 31 maart 1944
Mozes Turfrijer Den Haag, 29 juli 1929 Sobibor, 23 juli 1943
Elisabeth Margaretha Turksma Utrecht, 15 november 1940 Auschwitz, 23 augustus 1943
Izaäk Turksma Smallingerland, 23 maart 1907 Auschwitz, 30 september 1942
Jacob Turksma Smallingerland, 19 september 1908 Auschwitz, 30 september 1942
Louis Turksma Utrecht, 17 mei 1938 Auschwitz, 23 augustus 1942
Salomon Turksma Smallingerland, 9 juni 1878 Sobibor, 7 mei 1943
Salomon Louis Turksma Utrecht, 2 januari 1937 Auschwitz, 23 augustus 1942
Elisabeth Turksma-Scholten Opsterland, 4 maart 1874 Sobibor, 7 mei 1943
Flora Turksma-Stranders Rossum, 30 oktober 1908 Auschwitz, 23 augustus 1942
Ellen Wilhelmina Ullmann Oud-Beijerland, 15 september 1939 Auschwitz, 8 oktober 1944
Rolf Dirk Ullmann Westerbork, 31 maart 1943 Auschwitz, 8 oktober 1944
Edith Ullmann-Fleischmann Ebelsbach, 31 oktober 1912 Birkenau, 9 oktober 1944
Mozes Salomon van der Horst Wageningen, 22 oktober 1891 Den Helder, 6 december 1941
Veronica van Veenendaal-Pijpeman Utrecht, 23 maart 1910 Auschwitz, 30 september 1942
Femmetje Verdoner Amsterdam, 26 september 1888 Sobibor, 5 maart 1943
Henrie Vleeschhouwer Zaltbommel, 1 januari 1865 Sterfplaats onbekend, 1942
Louis Vleeschhouwer Amsterdam, 21 november 1913 Sobibor, 28 mei 1943
Seliena Henriette Vleeschhouwer-Cohensius Waalwijk, 1 juli 1873 Auschwitz, 19 november 1943
Branca Vleeschhouwer-Scheffer Amsterdam, 20 november 1884 Auschwitz, 14 januari 1943
Kaatje Vles Zutphen, 10 december 1860 Sobibor, 2 april 1943
Joël Vorst Amsterdam, 31 augustus 1895 Oud Leusden, 10 december 1942
Philip Vorst Amsterdam, 22 juli 1922 Auschwitz, 14 februari 1943
Reeltje Vorst-Cohen Amsterdam, 29 september 1894 Auschwitz, 5 november 1942
Isidore Vos Assen, 27 mei 1872 Sobibor, 14 mei 1943
Ida Vos-Levij Hamburg, 13 maart 1883 Sobibor, 9 mei 1943
Aä on Salomon de Vries Zuidlaren, 31 mei 1928 Auschwitz, 29 oktober 1942
Adolf de Vries Amsterdam, 31 mei 1886 Auschwitz, 31 januari 1943
Alida de Vries Utrecht, 9 december 1924 Auschwitz, 30 september 1942
Arend de Vries Utrecht, 11 februari 1885 Auschwitz, 30 september 1942
Duifje de Vries Haarlem, 30 juli 1867 Auschwitz, 31 augustus 1942
Emanuel de Vries Amsterdam, 23 oktober 1910 Sobibor, 2 juli 1943
Isaäc de Vries Amsterdam, 27 juni 1889 Sobibor, 2 juli 1943
Isak de Vries Utrecht, 5 september 1900 Sobibor, 9 juli 1943
Jacob de Vries Amsterdam, 11 juni 1882 Auschwitz, 30 september 1942
Jacob de Vries Harlingen, 7 augustus 1893 Midden-Europa, 31 maart 1944
Levie de Vries Assen, 29 oktober 1919 Sobibor, 9 juli 1943
Marcus de Vries Utrecht, 5 mei 1895 Sobibor, 9 juli 1943
Sara de Vries Arnhem, 11 april 1922 Auschwitz, 30 september 1942
Simon Philip de Vries Lochem, 15 maart 1919 Sobibor, 23 juli 1943
Klara de Vries-Norden Amsterdam, 3 juli 1893 Auschwitz, 30 september 1942
Clara de Vries-Visser Amsterdam, 31 mei 1885 Sobibor, 2 juli 1943
Catharina de Vries-Walg Leerdam, 20 november 1894 Auschwitz, 15 december 1942
Samuel Jacques van Vriesland Gorinchem, 24 februari 1880 Sobibor, 16 juli 1943
Roset van Vriesland-Vet Utrecht, 12 augustus 1879 Sobibor, 16 juli 1943
Simon Waas Amsterdam, 5 november 1894 Midden-Europa, 31 augustus 1943
Marga Wachsmann Hindenburg, 6 april 1908 Auschwitz, 30 september 1942
Ingeborg Walg-Hopfenmaier Erlangen, 19 juli 1921 Sobibor, 16 juli 1943
Rachel Walg-Meiboom Rotterdam, 17 september 1923 Auschwitz, december 1942
Adelheid Wallach-Apt Melsungen, 23 augustus 1857 Sobibor, 14 mei 1943
Georg Wallbach Berlijn, 9 april 1870 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Günther Wallbach Berlijn, 8 april 1901 Auschwitz, 30 september 1944
August Watermann Marienhafe, 25 april 1890 Auschwitz,
Sterfdatum onbekend
John Jack Watermann Den Haag, 19 maart 1937 Auschwitz, 6 oktober 1944
Deena Watermann-Vecht Amsterdam, 23 december 1911 Auschwitz, 6 oktober 1944
Edith Anna Amalie Wechselmann Hannover, 4 maart 1931 Sobibor, 23 juli 1943
Erhard Eduard Wechselmann Michowitz, 19 november 1895 Sobibor, 23 juli 1943
Ernestine Wechselmann-Schmidt Breslau, 25 maart 1898 Sobibor, 23 juli 1943
Alfred Abraham Weil Meisenheim, 22 mei 1936 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Hedwig Weil-Maijer Kusel, 1 april 1911 Auschwitz, 6 oktober 1944
Friederike Weil-Stein Hürben, 8 februari 1875 Sobibor, 7 mei 1943
Herman Bernard Weinberg Rotterdam, 23 maart 1910 Sterfplaats onbekend, 31 maart 1944
Bettij Weiss Berlijn, 3 december 1923 Sobibor, 5 maart 1943
Edith Weiss Berlijn, 19 oktober 1929 Sobibor, 16 juli 1943
Hanny Weiss Berlijn, 8 oktober 1922 Sobibor, 5 maart 1943
Rita Weiss Berlijn, 29 april 1925 Sobibor, 5 maart 1943
Sally Weiss Krojanke, 30 maart 1897 Sobibor, 5 maart 1943
Paula Weiss-Studzinsky Witten, 16 september 1901 Sobibor, 5 maart 1943
Herbert Ludwig Weissbacher Nördlingen, 8 oktober 1923 Auschwitz, 18 september 1942
Max Weissbacher Bibra, 30 oktober 1885 Auschwitz, 11 oktober 1944
Werner Siegfried Weissbacher Schwandorf, 22 juni 1920 Auschwitz, 30 september 1942
Olga Weissbacher-Bachenheimer Wetter, 6 juli 1898 Auschwitz, 11 oktober 1944
Louis Weisz Flatow, 5 februari 1871 Sobibor, 5 maart 1943
Marcus Weisz Krojanke, 26 november 1899 Sobibor, 16 juli 1943
Margarethe Weisz-Goldstein Grevenbroich, 8 februari 1902 Auschwitz, 30 september 1942
Sara Weisz-Reich Krojanke, 26 augustus 1871 Sterfplaats onbekend, Sterfdatum onbekend
Hedwig Werner-Goldschmidt Rheda, 28 februari 1896 Auschwitz, 7 september 1942
Selig Wiener Chrzanow, 26 januari 1870 Auschwitz, 22 oktober 1943
Klara Wiener-Lieber Zaleszcyki, 28 oktober 1882 Auschwitz, 22 oktober 1943
David Izaak van der Wijk Alphen aan den Rijn, 17 september 1930 Auschwitz, 23 augustus 1942
Jozeph van der Wijk Hoogeveen, 13 juni 1887 Auschwitz, 30 september 1942
Sophia Jansje van der Wijk Alphen aan den Rijn, 11 februari 1932 Auschwitz, 23 augustus 1942
Betje van der Wijk-de Leeuw Utrecht, 20 juli 1892 Auschwitz, 23 augustus 1942
Joseph Wijnberg Rotterdam, 27 maart 1915 Extern kommando Fürstengrube, april 1944
Neeltje Wijnberg Utrecht, 30 juli 1861 Sobibor, 23 april 1943
Helene Betsy Carolina Wijnberg-Swelheim Utrecht, 8 januari 1921 Auschwitz, 19 november 1943
Israel Wijnschenk Utrecht, 3 februari 1935 Auschwitz, 22 mei 1944
Kitty Wijnschenk Utrecht, 6 september 1933 Auschwitz, 22 mei 1944
Hadassa Wijzenbeek Utrecht, 12 december 1933 Auschwitz, 28 januari 1944
Jacob Wijzenbeek Culemborg, 22 mei 1899 Auschwitz, 30 september 1942
Maurits Wijzenbeek Culemborg, 29 november 1866 Birkenau, 31 augustus 1942
Philip Wijzenbeek Utrecht, 23 augustus 1930 Auschwitz, 8 april 1944
Sophie Wijzenbeek Utrecht, 12 december 1933 Auschwitz, 28 januari 1944
Rebecca Wijzenbeek-Danser Den Haag, 28 juni 1898 Auschwitz, 27 november 1942
Jesayas de Wilde Amsterdam, 17 januari 1927 Auschwitz, 31 maart 1944
Juda de Wilde Amsterdam, 2 juni 1928 Sobibor, 28 mei 1943
Martijn Meijer Witteboon Amsterdam, 19 december 1902 Gross Rosen, 7 februari 1945
Philip Salomon Witteboon Utrecht, 26 september 1937 Auschwitz, 26 oktober 1942
Rena Estella Witteboon-Cohen Beverwijk, 16 oktober 1908 Auschwitz, 26 oktober 1942
Hugo Wolf Dinslaken, 28 september 1866 Auschwitz, 31 augustus 1942
Annette Melanie Wolff Utrecht, 13 juli 1928 Auschwitz, 23 augustus 1942
Egon Wolff Berlijn, 25 mei 1926 Auschwitz, 30 september 1942
Erika Wolff Berlijn, 23 mei 1921 Auschwitz, 3 september 1942
Ernst Wolff Groningen, 9 oktober 1919 Bergen-Belsen, 3 maart 1945
Harrij Wolff Berlijn, 25 februari 1928 Auschwitz, 17 juli 1942
Herman Wolff Utrecht, 2 april 1936 Auschwitz, 23 augustus 1942
Julius Wolff Nijmegen, 18 april 1882 Bergen-Belsen, 8 februari 1945
Leonard Wolff Nijmegen, 27 februari 1900 Auschwitz, 30 september 1942
Henrica Wolff-Cohen Nijmegen, 11 maart 1905 Auschwitz, 23 augustus 1942
Betsy Wolff-Gersons Tilburg, 12 juni 1889 Bergen-Belsen, 9 maart 1945
Henriette Wolff-Polak Steenwijk, 18 maart 1886 Theresienstadt, 13 oktober 1944
Raphael Isaac Wrazlowskij Halberstadt, 26 maart 1885 Auschwitz, 7 september 1942
Elisabeth van Zuiden-Hamburger Nijkerk, 29 juni 1876 Auschwitz, 28 september 1942
Hartog Zwaaf Amsterdam, 21 februari 1896 Sterfplaats onbekend, 1 april 1944
Israel Zwaaf Amsterdam, 26 augustus 1883 Auschwitz, 30 september 1942
Diena Zwaaf-de Lange Raalte, 27 november 1890 Sobibor, 16 juli 1943
Abraham Zwarts Utrecht, 23 november 1897 Sobibor, 9 juli 1943
Jacob Zwarts Utrecht, 16 oktober 1899 Sakrau, 30 april 1943
Joseph Zwarts Utrecht, 18 juli 1906 Auschwitz, 30 september 1942
Helena Zwarts-de Leeuw Utrecht, 22 januari 1872 Auschwitz, 19 februari 1943
Cateau Zwartser-van Witsen Den Haag, 20 augustus 1855 Sobibor, 14 mei 1943

133 personen uit Tuindorp (voormalige gemeente Maartensdijk), Zuilen (voorm. Gem. Zuilen), en Hoograven (voorm. Gem. Jutphaas), vanaf 1954 behorend tot de Gemeente Utrecht.

Jozef de Beer Noordbroek, 7 november 1911 Sobibor, 16 juli 1943
Trijntje de Beer-van Leeuwen Almelo, 25 december 1905 Sobibor, 16 juli 1943
Erna Irene Bierman Zuilen, 1 juni 1941 Auschwitz, 3 september 1943
Maurits Bierman Amsterdam, 26 maart 1908 Auschwitz, 31 maart 1944
Suze Bierman Utrecht, 30 mei 1937 Auschwitz, 3 september 1943
Branca Bierman-Barend Amsterdam, 11 januari 1911 Auschwitz, 3 september 1943
Louis Bouman Vianen, 3 juni 1903 Auschwitz, 31 januari 1944
Izak Bouwman Utrecht, 2 december 1910 Sobibor, 9 juli 1943
Leo Henrij Cats Gouda, 6 februari 1880 Sobibor, 13 maart 1943
Veronika Cats Amsterdam, 9 juli 1905 Sobibor, 13 maart 1943
Sara Cats-van Straten Papendrecht, 16 juni 1878 Sobibor, 13 maart 1943
Salomon Benjamin Cohen Zuidlaren, 9 mei 1920 Sobibor, 11 juni 1943
Izaäk Creveld Utrecht, 4 februari 1874 Sobibor, 14 mei 1943
Joseph Izaak Creveld Utrecht, 24 februari 1918 Auschwitz, 31 januari 1943
Philip Creveld Utrecht, 26 september 1885 Auschwitz, 22 oktober 1942
Herto Davidsohn Czersk, 26 december 1879 Auschwitz, 17 september 1943
Johanna Davidsohn-Ascher Rheine, 13 februari 1874 Auschwitz, 17 september 1943
Dieter Harro Eichenwald Remscheid, 22 oktober 1925 Auschwitz, 17 september 1943
Klaus Martin Eichenwald Remscheid, 27 April 1928 Auschwitz, 17 september 1943
Willy Eichenwald Horstmar, 30 mei 1895 Auschwitz, 17 september 1943
Mozes Elsas Amsterdam, 29 juli 1891 Sobibor, 28 mei 1943
Willy Meijer Elsas Amsterdam, 31 augustus 1928 Sobibor, 28 mei 1943
Rachel Elsas-Schreeuwer Rotterdam, 12 augustus 1897 Sobibor, 28 mei 1943
Bernard Louis Abraham Engelsman Utrecht, 11 juni 1926 Auschwitz, 14 september 1943
Levie Engelsman Wijk bij Duurstede, 9 juli 1887 Sobibor, 28 mei 1943
Nathan Joseph Engelsman Weesp, 1 september 1917 Sobibor, 4 juni 1943
Heintje Engelsman-Mestriz Amsterdam, 14 september 1889 Sobibor, 28 mei 1943
Elisabeth van Engers Rotterdam, 27 april 1914 Sobibor, 28 mei 1943
Lea Feldblum-Cahn Uckerath, 21 december 1881 Auschwitz, 24 september 1942
Bertha Frouke Frank Groningen, 15 januari 1937 Auschwitz, 23 augustus 1942
Hartog Jozef Frank Groningen, 21 april 1934 Auschwitz, 23 augustus 1942
Jozeph Frank Groningen, 4 februari 1907 Auschwitz, 30 september 1942
Siphora Henriette Frank-Levie Assen, 24 juli 1907 Auschwitz, 23 augustus 1942
Ilse Yvonne Beatrice Frijda Utrecht, 11 oktober 1925 Midden-Europa, 30 juni 1944
Lotti Auguste Henriette Paula Frijda Utrecht, 9 november 1915 Auschwitz, 11 november 1942
Willem Michel Frijda Den Bosch, 1 januari 1884 Sobibor, 28 mei 1943
Paula Frijda-Anschel Bochum, 20 februari 1885 Sobibor, 28 mei 1943
Abraham From Vlagtwedde, 21 oktober 1880 Auschwitz, 5 februari 1943
Julius Gold Lessen, 16 september 1901 Extern kommando Melk, 21 maart 1945
Lothar Gold Berlijn, 24 oktober 1930 Sobibor, 11 juni 1943
Gerda Gold-Davidsohn Karthaus, 8 oktober 1906 Sobibor, 11 juni 1943
Raphael Goldsmid Arnhem, 20 oktober 1909 Seibersdorf, 31 maart 1943
Dorchen Goldstein-Markus Flatow, 27 november 1875 Sobibor, 23 April 1943
Louisa Goudsmit-de Jongh Schijndel, 16 oktober 1856 Utrecht, 31 juli 1942
Simon Goudvis Amsterdam, 9 April 1874 Sobibor, 2 juli 1943
Mietje Ruben Grootkerk-Vorst Culemborg, 11 oktober 1868 Utrecht, 18 augustus 1942
Kurt Gutmann Berlijn, 6 juni 1894 Mauthausen, 22 April 1945
Frida Gutmann-Schlesinger Berlijn, 25 november 1897 Auschwitz, 31 januari 1944
Benjamin Samuel de Haaff Maartensdijk, 19 november 1937 Auschwitz, 24 september 1943
Helena Carolina de Haaff Rotterdam, 25 juli 1936 Auschwitz, 24 september 1943
Louis de Haaff Rotterdam, 19 juli 1907 Auschwitz, 14 december 1943
Eva de Haaff-Olman Rotterdam, 8 november 1911 Auschwitz, 24 september 1943
Selma Hedeman-Stofkooper Enschede, 17 september 1894 Sobibor, 7 mei 1943
Nathan Herschel Assen, 29 juli 1906 Sobibor, 4 juni 1943
Rosette Elisabeth Herschel-Tobar Arnhem, 26 november 1911 Sobibor, 4 juni 1943
Eduard Hirsch Lambsheim, 17 november 1878 Bergen-Belsen, 1 februari 1945
Arend Joosten Groningen, 11 februari 1916 Auschwitz, 31 maart 1944
Philip Joosten Groningen, 28 december 1916 Midden-Europa, 31 maart 1944
Hella Klara Kessler Berlijn, 21 April 1921 Auschwitz, 30 september 1942
Josef Izak Kessler Przemysl, 1 januari 1891 Midden-Europa, 31 mei 1945
Anna Kessler-Schneider Berlijn, 26 februari 1893 Auschwitz, 17 september 1943
Manfred Klein Essen, 16 februari 1935 Sobibor, 21 mei 1943
Paul Michael Klein Essen, 30 mei 1897 Sobibor, 21 mei 1943
Anna Therese Klein-Klaremeijer Bielefeld, 13 juni 1903 Sobibor, 21 mei 1943
Eli Emil Kupferschlag Borgentreich, 9 februari 1870 Auschwitz, 19 februari 1943
Friedrich Josef Kupferschlag Soest, 13 november 1901 Sobibor, 5 maart 1943
Karl Werner Kupferschlag Buer, 16 April 1930 Sobibor, 5 maart 1943
Johanna Hildegard Kupferschlag-Hochheimer Gladbeck, 12 augustus 1906 Sobibor, 5 maart 1943
Elkan Limburg Maartensdijk, 19 juli 1940 Vught, 6 januari 1943
Jonas Limburg Amsterdam, 23 december 1911 Sobibor, 16 juli 1943
Henriette Limburg-Sjouerman Amsterdam, 26 december 1914 Sobibor, 11 juni 1943
Wilhelm Löwenstein Keulen, 14 september 1879 Auschwitz, 17 september 1943
Sofie Löwenstein-Cohen Dinslaken, 3 maart 1895 Auschwitz, 17 september 1943
Herta Mannheimer Bütthard, 6 mei 1891 Auschwitz, 10 september 1943
Benjamin Meijer Utrecht, 27 maart 1913 Sobibor, 9 juli 1943
Otto Julius Meijer Bonn, 27 februari 1920 Auschwitz, 30 september 1942
Philipp Meijer Aken, 20 november 1876 Sobibor, 23 april 1943
Simon Meijer Jutphaas, 12 juli 1939 Sobibor, 11 juni 1943
Sibilla Meijer-Goldsmid Arnhem, 19 februari 1915 Sobibor, 11 juni 1943
Meta Meijer-Oppenheim Mühlhausen, 4 mei 1884 Sobibor, 23 april 1943
Geertruida Helena Meijer-van Broek Rotterdam, 22 oktober 1864 Sobibor, 23 April 1943
Eli Mesritz Meppel, 30 december 1909 Extern kommando Monowitz, 25 december 1943
Maurits Leonard Mesritz Meppel, 21 november 1903 Auschwitz, 30 April 1943
Clara Mesritz-Jacobs Gouda, 10 juli 1870 Auschwitz, 5 februari 1943
Esther Emma Mesritz-Sanders Amsterdam, 19 februari 1912 Auschwitz, 5 februari 1943
Charles Ben Monas Soest, 26 december 1932 Sobibor, 2 april 1943
Mina Monas-Rozenberg Leeuwarden, 3 juni 1896 Sobibor, 2 april 1943
Alfred Neuberg Rinteln, 17 augustus 1881 Sobibor, 21 mei 1943
Karl Rudolf Neuberg Herne, 31 maart 1913 Midden-Europa, 31 maart 1944
Amalie Neuberg-Schönbrunn Krefeld, 15 augustus 1879 Sobibor, 21 mei 1943
Leendert Neuburger Amsterdam, 7 augustus 1910 Auschwitz, 28 februari 1943
Jeanne Juliette Neuburger-Streep Amsterdam, 21 juni 1914 Auschwitz, 13 november 1942
Bertha Martha Nimeschanski Berlijn, 20 december 1883 Auschwitz, 24 september 1942
Benediz Nussbaum Rhina, 22 maart 1876 Auschwitz, 31 januari 1944
Dora Nussbaum-Loewenberg Wächtersbach, 16 februari 1887 Auschwitz, 31 januari 1944
Mozes Onderwijzer Amsterdam, 27 April 1893 Sobibor, 11 juni 1943
Melanie Margaretha Onderwijzer-Lang Baden, 26 november 1898 Sobibor, 11 juni 1943
Abraham Patto Amsterdam, 11 juli 1876 Sobibor, 11 juni 1943
Mietje Patto-Croeze Amsterdam, 7 november 1887 Sobibor, 11 juni 1943
Jo Alexander Polak Gorinchem, 23 augustus 1908 Auschwitz, 31 oktober 1944
Paulina Polak-Gans Wisch, 28 maart 1861 Auschwitz, 22 mei 1944
Rosalie Polak-van Gelder Amsterdam, 17 juni 1909 Auschwitz, 28 januari 1944
Kurt Röhmann Berlijn, 11 augustus 1904 Auschwitz, 21 januari 1943
Caecilie Röhmann-Konski Schroda, 12 januari 1875 Auschwitz, 26 februari 1943
Otto Schlesinger Berlijn, 9 mei 1892 Auschwitz, 19 februari 1943
Levie Schreeuwer Amsterdam, 3 juni 1903 Sobibor, 4 juni 1943
Maurits Schreeuwer Jutphaas, 5 maart 1941 Monowitz, 12 oktober 1942
Mirjam Schreeuwer Utrecht, 13 februari 1936 Monowitz, 31 januari 1943
Mozes Schreeuwer Amsterdam, 4 december 1930 Sobibor, 4 juni 1943
Nathan Schreeuwer Amsterdam, 1 juli 1908 Auschwitz, 31 januari 1943
Wolf Mozes Schreeuwer Londen, 5 september 1913 Bergen-Belsen, 15 april 1945
Reina Schreeuwer-Polak Amsterdam, 19 februari 1914 Auschwitz, 12 oktober 1942
Frederika Schreeuwer-van Praag Amsterdam, 22 januari 1907 Sobibor, 4 juni 1943
Abraham Sjouerman Amsterdam, 6 juni 1876 Auschwitz, 12 februari 1943
Hans Joachim Straus Den Haag, 28 december 1935 Auschwitz, 10 september 1944
Gretel Straus-Nussbaum Keulen, 5 november 1911 Auschwitz, januari 1944
Hannelore Thal Dortmund, 4 december 1927 Sobibor, 9 juli 1943
Daniel Theeboom Amsterdam, 18 februari 1898 Extern kommando Bobrek, 24 maart 1943
Philip Theeboom Amsterdam, 13 oktober 1928 Auschwitz, 19 oktober 1942
Marie Theeboom-Brandspiegel Amsterdam, 19 augustus 1893 Auschwitz, 19 oktober 1942
Susanna Trom-de Vries Vianen, 15 juli 1886 Auschwitz, 5 februari 1943
Eva Trompetter Amsterdam, 20 juni 1911 Auschwitz, 7 december 1942
Sophia Trompetter-Patto Amsterdam, 12 juli 1882 Auschwitz, 7 december 1942
Johanna Esther Turksma Vianen, 10 mei 1926 Sobibor, 9 juli 1943
Rosa Vogel-Michel Kirn, 4 mei 1879 Auschwitz, 22 mei 1944
Benjamin de Vries Amsterdam, 15 augustus 1891 Sobibor, 9 April 1943
Schoontje de Vries-Mestriz Amsterdam, 16 september 1893 Sobibor, 9 April 1943
Juliette Thecla van Weenen Nijmegen, 19 juni 1920 Sobibor, 30 April 1943
Therese van Weenen-Mandels Almelo, 28 juli 1897 Sobibor, 21 mei 1943
Nico van Zwaanenburgh Amsterdam, 30 mei 1913 Auschwitz, 30 september 1942
Siegfried van Zwaanenburgh Utrecht, 6 november 1937 Auschwitz, 23 augustus 1942
Sara van Zwaanenburgh-Goldsmid Arnhem, 25 maart 1912 Auschwitz, 23 augustus 1942

Onderstaand de namen van de slachtoffers uit het Centraal Israelitisch Weeshuis te Utrecht